RPG-FPS oyun önerisi

ertan13

Centipat
Cyberpunk 2077 gibi hem FPS hem RPG olan oyunlar arıyorum. Fallout'a başlamak istiyorum ama sıralamayı ve değip değmeyeceğini bilmiyorum. Sistem ve fiyat konusunda sıkıntım yok. Yeter ki RPG-FPS olsun.

Cyberpunk 2077 gibi hem FPS hem RPG olan oyunlar arıyorum. Fallout'a başlamak istiyorum ama sıralamayı ve değip değmeyeceğini bilmiyorum. Sistem ve fiyat konusunda sıkıntım yok. Yeter ki RPG-FPS olsun.
Hocam, Fallout serisine bakabilirsiniz. Eski olmasına karşın Fallout New Vegas gayet güzel bir oyundur, biraz fazla diyalog içerebilir. Fakat RPG severseniz eğer bu sizi etkilemeyecektir. Sanırsam Epic Games 'te beleş olmuştu.

dyingh lıght oynarmısın. 🙂
Dying Light RPG değil ki.

Hocam, Fallout serisine bakabilirsiniz. Eski olmasına karşın Fallout New Vegas gayet güzel bir oyundur, biraz fazla diyalog içerebilir. Fakat RPG severseniz eğer bu sizi etkilemeyecektir. Sanırsam Epic Games'te beleş olmuştu.

Fazla diyalog ta haklısın sıkmıştı beni oynamadım yarım bıraktım. Türkçe yaması uğraştırdığı için hala PC de kurulu.:)

Hocam, Fallout serisine bakabilirsiniz. Eski olmasına karşın Fallout New Vegas gayet güzel bir oyundur, biraz fazla diyalog içerebilir. Fakat RPG severseniz eğer bu sizi etkilemeyecektir. Sanırsam Epic Games'te beleş olmuştu.

İyi oyundur. The Witcher 3 olabilir. Skyrim olabilir. Bir de yamaları. Dragon age ve divinity original sin 2

Ya ilk 2 oyun içimi çok açmıyor onlar olmadan 3'ten girerek oynanılır mı? Eski olması önemli değil.

Ya ilk 2 oyun içimi çok açmıyor onlar olmadan 3'ten girerek oynanılır mı? Eski olması önemli değil.

The Witcher 3 direk gir oyna. Keyif alacaksın. En uzun süreli oynadığım oyun. dlc ile beraber 117 saat sanırsam yan görevleri pek yapmadım. Pek değil yapmadık yani.:D kıvırmanın anlamı yok. İyi oyunlar cadı hatuna benden söyle. Tek tabanca kadınları severim. İyi eğlenceler iyi oyunlar.:D

Geri
Yukarı