RPG önerisi

• Konuyu başlatan Nami
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 259
Oynamamıştım ama o tarz grafiğe sahip oyunlar her zaman son tercihim.

Oyuna bayağı yön verebilmeniz bakımından güzel. 3 son var iyi kötü ve normal son diye normal sonlar iyimsiden bildiğin kötüye kadar gidiyor ne yaptığına göre. Ayrıca kötü son iyi sondan bayağı farklı bir oyun. Farklı bosslar çıkıyor karşına bildiğin kötü adam oluyorsun. Bir denemenizde fayda var grafiklere takılmamanız lazım. 😁

Birçok Bethesda oyunu.

Ben Fallout New Vegas oynuyorum. Dediğin tariften daha fazlası diyebilirim.

Bir ara almayı düşünüyordum. Oyunun renk tonları kahverengiden ibaret olduğundan bayar diye oblivion almıştım. Ama güzel oyun diye duydum, hem orijinal Fallout geliştiricileri tarafından yapılmış 3-4'ün aksine. Serinin en iyi oyunu diyor çoğu kişi.

Bir ara almayı düşünüyordum. Oyunun renk tonları kahverengiden ibaret olduğundan bayar diye oblivion almıştım. Ama güzel oyun diye duydum, hem orijinal Fallout geliştiricileri tarafından yapılmış 3-4'ün aksine. Serinin en iyi oyunu diyor çoğu kişi.
Ben renge bakmadım hiç. Aslında üstünde durmasaydım oyunu anlamazdım. Çünkü oyun başta sanki beni oynama diyor ama o kötü animasyonlu düşmanlar ile çatışmak bile bence çok zevkli artık.

Oyun sarıyor.

Bugün bir DLC bölgesine girdim, beni bambaşka bir gezegene götürdüler mesela Las Vegas ve Mojave topraklarında değilim yani farklı gezegen, orada keşif yapıyorum ve görevler yapıyorum. Uzaylı silahları kullanıyorum, mesela Proton Baltası. Güzel oyun yani ve içeriği bol.

Geri
Yukarı