RsEngineSvc yazılımı güvenilir mi?

byejder

Centipat
Daha fazla  
1681941856327.png

Arkadaşlar bu "rsEngineSvc" kötü bir yazılım mı? Arkadaşta da var da. Miner diyor doğru mu?

Eki Görüntüle 1747109
Arkadaşlar bu "rsenginesvc" kötü bir yazılım mı? Arkadaşta da var da. Miner diyor doğru mu?

Microsoft yazılımı olabilir mi diye kontrol ettim. Ancak değil gibi gözüküyor. Zaten bununla alakalı Technopat'ta daha önceden konu açılmış. Miner denmiş orada da kaldırma ile alakalı forumlar var. Kaspersky indirip tarat.

RAV Antivirüs ile gelen bir yazılım. Büyük ihtimal indirdiğiniz bir programın (herhangi bir emülatör veya Cheat Engine olabilir) kurulumunda hızlı hızlı next dediğiniz için kurulmuştur. Virüs olup olmadığından emin değilim ama bende yüksek kaynak kullanıyordu. Denetim masasında RAV Antivirus veya RAVVPN görürseniz silin ve düzgün bir anti virüs ile tarama yapın.

RAV Antivirüs ile gelen bir yazılım. Büyük ihtimal indirdiğiniz bir programın (herhangi bir emülatör veya Cheat Engine olabilir) kurulumunda hızlı hızlı Next dediğiniz için kurulmuştur. Virüs olup olmadığından emin değilim ama bende yüksek kaynak kullanıyordu. Denetim masasında RAV Antivirus veya RAVVPN görürseniz silin ve düzgün bir anti virüs ile tarama yapın.

Tamam deneyeceğim

Geri
Yukarı