RTX 2050 ile Elden Ring kasıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Captantan

Picopat
Daha fazla  
İşlemcim 13. nesil i5 ekran kartım 2050 RDR2'de yüksek ayarlarda 100+ FPS alabiliyorken Elden Ring'de neredeyse bütün ayarlarda aynı performansı alıyorum. Sanırım işlemci ile alakalı bir sorunmuş, bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içindeyken yüksek ayarlarda iken MSI Afterburner yardımı ile kullanımları, sıcaklıkların ekran görüntüsünü atabilir misin?

Elden Ring bildiğim kadarıyla 60 FPS'ye sabit yani ek bir şey indirmezsen oyunun ayarlarından o 60 FPS kilidini kapatamıyorsun. Sürekli 60 alıyorsan bir sorun yok.

Elden Ring diğer bütün souls oyunları gibi 60 FPS kilidi var.
Hocam 60fps alsam iyi, max 50 fpsi görüyor ve drop yiyorum sürekli.

Elden Ring bildiğim kadarıyla 60 FPS'ye sabit yani ek bir şey indirmezsen oyunun ayarlarından o 60 FPS kilidini kapatamıyorsun. Sürekli 60 alıyorsan bir sorun yok.
Türkçe yamadan kaynaklı olabilir mi sizce?

Hocam 60fps alsam iyi, max 50 fpsi görüyor ve drop yiyorum sürekli.
RTX 2050 sandığın gibi güçlü bir kart değil, bir dizüstü GPU'su. Masaüstü ile kıyaslama yaparsak 1650'den çok hafif daha güçlü.

Elden Ring de sorunlu bir oyun, aldığın değerler normal bence.

RTX 2050 sandığın gibi güçlü bir kart değil, bir dizüstü GPU'su. Masaüstü ile kıyaslama yaparsak 1650'den çok hafif daha güçlü.

Elden Ring de sorunlu bir oyun, aldığın değerler normal bence.
Bende diyorum neden ekran kartı bu kadar konuşuluyor, modlar başlığı değiştirmiş :D ahahah kafayı yiyeceğim artık kendi halinde bıraksalar keşke başlıklarımızı. 2050'nin güçsüz olduğunu biliyorum fakat bu sandığınız 2050 değil 2050'den daha güçlü nedenini unuttum fakat daha iyi performans veriyor bu arada kat kat daha güçlü olan bir oyunu yüksek ayarda güzel bir fps seviyesinde oynamam benim garibime gitmişti. Sanırım üşenmezsem soruna bakacağım bir kaç kişi daha aynı sorunu yaşamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı