RTX 2060 + DLSS vs RX 6600

Unutmayın AMD'de sürücü sorunları var. Yıllarca AMD kullanmış biri olarak söylüyorum. Nvidia'ya geçtim rahat ettim vallahi. Hocam bence nvidia 3060 alın. Ben bu sürücü sorunsuzluğunu gördükten sonra bedava verseler AMD almam. Geforce experience'ten kur diyorsun o kendi eskisini kaldırıp yenisi kuruyor. Ve hata da olmuyor. DDU'yu filan kullanmayı bıraktım. AMD güvenli moda girip DDU ile sürücü sile sile bir hal olmuştum bıktırmıştı artık. Ona rağmen bile radeon wattman hatası alırdım. Ne çektiğimi bir ben bilirim. Oysa nvidia öyle mi geforce experience'den kur de tamam kuruyor. Sonra oyuna gir. Bitti gitti. Ne bir hata var ne bir uyarı versin. Sürücü güncelleme uyarılarını bile o kadar küçük uyarı penceresinde gösteriyor ki çoğu zaman kaçırıyorum. 3 Güncelleme çıkmış ben bakmamışım bile. AMD'de ise WHQL (WHQL microsoft onaylı demek) onaylı sürücüyü geçtim yeni sürücü çıksında şu wattman hatasından kurtulayım derdim. O da 3 ayda zor çıkardı. Hadi 3 ay boyunca o hataya katlan. Metro exodus'ta oyun açılmamıştı radeon wattman hatası yüzünden. 3 Ay bekle de sürücü gelsin. Bir daha AMD'mi aman aman.
Kesinlikle katılıyorum kardeşim, ne bir eksik ne bir fazla. Bir amd kart(rx 5500xt) kullanıcısı olarak fazla iddialı olmayan oyunlar oyunlar oynamama rağmen wattman hatalarından ben de çok çektim. Buradan deneyimlerimizi paylaşmış olalım.

Geri
Yukarı