RTX 2060 fiyatına RTX 3050 çıkar mı?

Hocam yurtdışında işler bu şekilde ilerliyor sanırım, biz 3.dunya ülkesiyiz zor.

Dolar her geçen gün artıyor zaten şimdiki fiyata denk gelicek değişen bir şey olmayacak

3060 çıkacak sadece. Oda zaten bu gidişle 5000 - 6000 TL olur...

Belirli bir sebebi yok. Bazı arkadaşlarımız bilgisi olmayan konularda alakasız yorumlar yapmayı seviyorlar sadece.

Yaşadığınız yerdeki dolar kurundan, vergilerden, fırsatçılardan bir habersiniz sanırım. 3200 liradan satılmaya başlansa, baktık iyi satılıyor deyip stok yoka çevirecekler haftaya 3600'den satışa devam.

Yakın zamanda 1660 Super'e ya da RTX 2060'a muadil bir kart geleceğini düşünmüyorum. Belki AMD tarafından gelebilir.

Kendi kendinizle çelişiyorsunuz. Konu fiyat değildi ki zaten ben mi yanlış anladım? Siz öyle bir kart çıksa da ülkemizde çıkmayacağını söylemiyor muydunuz? Kendinizi haklı çıkarmak için konuyu saptırmayın. Bugüne kadar çıkan ekran kartlarından, işlemcilerden hangisi dünyada satışa sunuldu da bizim ülkemizde sunulmadı? Çok absürt ürünler dışında.

Son düzenleme:
Dünya'da piyasaya çıkıp da bizim ülkemize gelmeme gibi bir şey söz konusu olamaz. Referans tasarımlar ve bazı özel soğutmalar gelmiyor ancak asla GPU gelmeme gibi bir durum olamaz.

Fiyat konusunu neden araya koydunuz bilmiyorum ama diyelim dediğiniz gibi oldu sonuçta bu ürün piyasada satılcak ederinden fazla da olsa. İyi satıyor diye Türkiye'ye gelmeyecek mi yani ne alakası var?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…