RTX 2060 Gaming Z vs Super Gaming X

Bayy

Decapat
Daha fazla  
MSI NVIDIA GeForce RTX 2060 Gaming Z
6 GB 192Bit GDDR6 (DX12) PCI-e 3.0 Ekran Kartı

MSI GeForce RTX 2060 Super Gaming X
8 GB 256Bit GDDR6 (DX12) PCI-e 3. 0x16 Ekran Kartı

Hangisini secmeliyim? Yorumlara yazın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi yerine daha ucuz olan ve yeni çıkacak tasarımlı kartlardan RX 5700 XT al bence. RTX 2070 Super performansı veriyordu yanlış hatırlamıyorsam. BF5 gibi optimize oyunlarda RTX 2080 Super'i geçiyor.
Yanlış bilgilendiriyorsunuz insanları. 5700 XT, RTX 2070 ile rakiptir. 2070 Super genellikle önde her oyunda. RTX 2080 Super'i bırakın, RTX 2070 Super'i zor geçiyor.

Yanlış bilgilendiriyorsunuz insanları. 5700 XT, RTX 2070 ile rakiptir. 2070 Super genellikle önde her oyunda. RTX 2080 Super'i bırakın, RTX 2070 Super'i zor geçiyor.
Yanlış bilgilendirme falan yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RTX 2070 Super sadece belli oyunlarda önde. RX 5700 XT'de belli oyunlarda önde. Arada 100 Dolar fark olmasına girmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
OC modeli BF5'te geçiyor.

Ayrıca rakibi RTX 2070 değil. RX 5700 XT, RTX 2070'i sürekli geçiyor hatta fark atıyor. Bazı oyunlarda 20-30 FPS önde.

Bence yanlış bilgilendirme yapan sizsiniz :)

Yanlış bilgilendirme falan yok.
RTX 2070 Super sadece belli oyunlarda önde. RX 5700 XT'de belli oyunlarda önde. Arada 100 Dolar fark olmasına girmiyorum.

OC modeli BF5'te geçiyor.

Ayrıca rakibi RTX 2070 değil. RX 5700 XT, RTX 2070'i sürekli geçiyor hatta fark atıyor. Bazı oyunlarda 20-30 FPS önde.

Bence yanlış bilgilendirme yapan sizsiniz :)
Söylediğim cümlelerden hangisi yanlış? RX 5700 XT bariz olarak yalnızca RTX 2070'den önde demek istediğim bu. 2070 Super'i belli oyunlarda geçebiliyor. Fiyat/performans olayının sözü hiç geçmedi fakat oraya da çekecekseniz konuyu kesinlikle 5700 XT daha önde. 3200 TL gibi bir fiyat ile RTX 2070 Super performansı yakalamak takdire şayan bir fiyat/performans bence.

Söylediğim cümlelerden hangisi yanlış? RX 5700 XT bariz olarak yalnızca RTX 2070'den önde demek istediğim bu. 2070 Super'i belli oyunlarda geçebiliyor. Fiyat/performans olayının sözü hiç geçmedi fakat oraya da çekecekseniz konuyu kesinlikle 5700 XT daha önde. 3200 TL gibi bir fiyat ile RTX 2070 Super performansı yakalamak takdire şayan bir fiyat/performans bence.
Yanlış anlamadım cümlenizi. RX 5700 XT, RTX 2070 ile rakiptir dediniz ben ona dedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı