RTX 2060 için Intel işlemci ve anakart önerisi

taner3214

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar RTX 2060 Dual ekran kartım var şu anki donanımım Ryzen 5 3600 işlemcim B450 Gaming Plus anakartım sıvı soğutmam var.
İşlemci ve anakartı değiştireceğim fiyat hiç fark etmez. RTX 2060 için alınacak en performanslı işlemci nedir Intel olarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar RTX 2060 Dual ekran kartım var şu anki donanımım Ryzen 5 3600 işlemcim B450 Gaming Plus anakartım sıvı soğutmam var.
İşlemci ve anakartı değiştireceğim fiyat hiç fark etmez. RTX 2060 için alınacak en performanslı işlemci nedir Intel olarak?
gereksiz bir yükseltme olur sebep nedir söylerseniz daha iyi yükseltme önerilebilir

RAM 16 32 yapacağım M.2 SSD var.

Hocam RTX 2060 ve i5 10400F M.2 16 GB kullanıyorum ne drop gordum ne de herhangi bir şey yaşıyorum hemen hemen ayni performansi almamiz lazim kayıp da yok bende ekran kartini OCli kullandiniz mi ya da işlemciyi OC'den kaynakli performans kaybi olabilir veya güç kaynağı beslemeyedebilir OCCT testi yapin isterseniz ondanda olabilir şu anki piyasaya gore gerçekten yeterli bir ekran karti ve işlemci çünkü 1440p de oynanama rağmen memnunum çünkü ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı