RTX 2060 Laptopa Quadro Ekran Kartı Ekleme

MEHMET.KARAKUZU

Decapat
Yaklaşık olarak 1 hafta önce MSI GE75 8SE-230XTR model bir laptop aldım, RTX 2060 ekran kartına sahip ve ben bu laptopla alakalı şunu öğrenmek istiyorum,

Rtx 2060'ın mimari açısından Solidworks vs. gibi programlara pek uyumlu değil, oyun performansı gayet iyi fakat, solidworks performansı tatmin edici değil, ben bu laptopu masaüstü uyumlu bir Quadro ekran kartı alıp ofisimde çizim işlerim olduğunda Quadro ekran kartı ile birlikte kullanabilir miyim, kullanma imkanım varsa bunu nasıl sağlayabilirim?

Not: Laptobu garantiden çıkartmayacak bir çözüm lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Captcha Verification Keşke bunu tercih etseydiniz, sizin için çok daha uygun olurdu.

Sorunuza gelecek olursak ne yazık ki laptopunuzda Thunderbolt portu yok. Dışarıdan e-gpu kullanmak için thunderbolt portu gerekiyor diye biliyorum. Yine de kesin bilgim yok, daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

Captcha Verification Keşke bunu tercih etseydiniz, sizin için çok daha uygun olurdu.

Sorunuza gelecek olursak ne yazık ki laptopunuzda Thunderbolt portu yok. Dışarıdan e-gpu kullanmak için thunderbolt portu gerekiyor diye biliyorum. Yine de kesin bilgim yok, daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaklardır.
p2000 serisi çok verimli bir seri değil. ben de aynı laptop'tan alacağım. p3200 olsaydı gerçekten fark atardı ama p2000 serisi programlarda tatmin edici bir sonuç vermiyor bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı