RTX 2060 marka ve model önerisi

Zotac Gaming RTX 2060 kullanıyorum, 3150 TL'ye almıştım indirimden fena değil. Soğutması güzel fakat anlamadığım şekilde The Long Dark oynarken 80 dereceye çıkıyor başka oyunlarda 70'i geçmiyor çözemedim. Undervolt yaparak ısınma sorununu çözdüm performans kaybı yok, belkide PSU yetmediğinden dolayı ısınıyor bilemiyorum.

Zotac Gaming RTX 2060 kullanıyorum, 3150 TL'ye almıştım indirimden fena değil. Soğutması güzel fakat anlamadığım şekilde The Long Dark oynarken 80 dereceye çıkıyor başka oyunlarda 70'i geçmiyor çözemedim. Undervolt yaparak ısınma sorununu çözdüm performans kaybı yok, belkide PSU yetmediğinden dolayı ısınıyor bilemiyorum.
Hocam fan hızınızı artırmayı öneririm. O modelin soğutması orta seviyenin biraz altında.

Soğutması önemli hangisini alıcağıma karar veremedim.
Normalde o paraya rahat 2060 Super vardı ancak stoklar bitmiş. Gigabyte dışında tüm RTX 2060'ları alabilirsiniz fakat soğutmaya göre verdiğiniz para da değişecektir. 3100TL'ye de RTX 2060 var 4000TL'ye de. Ancak ben soğutmaya para vereceğime 2060 Super almayı düşünürüm. Ya da RTX 3050 için beklemeyi. Stoklar geldiğinde şuna bakabilirsin.

RTX 2060 olarak da.
Bu model soğutma olarak güzel fakat pahalı. Daha ucuz ya da indirimlerde alırsanız güzeldir, alınır.

ASUS GeForce Dual alınır mı diyorsunuz hocam peki super ile aralarında çok aman aman fark var mı?

Geri
Yukarı