RTX 2060 OC EVO ile RTX 2060 EVO arasındaki fark nedir?

ibrahimeren24

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben pazartesi günü PC hocasının yaptığı sistemi sipariş vermiştim fakat SSD'si kasa sı değişmişti Intel işlemcili sistemde onları sorun etmediğimden sipariş verdim. Bugün fark ettim ki ekran kartı olarak normalde sistemde RTX 2060 OC EVO vardı fakat şu an RTX 2060 EVO var aralarında sadece overlock farkı var sandım fakat baktığımda OC EVO da 2 HDMI girişi var normal EVO da 1 tane. Başka farklar var mı? Çok anlamıyorum yardımcı olursansız sevinirim.
ASUS DUAL GeForce RTX 2060 OC EVO 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı - Gaming.Gen.TR

Fabrika çıkışlı OC yüksek 1-2 FPS fark bazı oyunlarda yaratır bazılarında yaratmaz ikisi de aynı kart için rahat olsun.

Merhaba. Ben pazartesi günü PC hocasının yaptığı sistemi sipariş vermiştim fakat SSD'si kasa sı değişmişti Intel işlemcili sistemde onları sorun etmediğimden sipariş verdim. Bugün fark ettim ki ekran kartı olarak normalde sistemde RTX 2060 OC EVO vardı fakat şu an RTX 2060 EVO var aralarında sadece overlock farkı var sandım fakat baktığımda OC EVO da 2 HDMI girişi var normal EVO da 1 tane. Başka farklar var mı? Çok anlamıyorum yardımcı olursansız sevinirim.
ASUS DUAL GeForce RTX 2060 OC EVO 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı - Gaming.Gen.TR
Fark yok denebilir ucuzunu alabilirsiniz.

Peki aralarında ki HDMI farkı neden OC EVO da 2 tane normal EVO da 1 tane gözüküyor.

Fotoğraflarda ikisinde de 2'şer tane gözüküyor yanlış yazılmada olabilir. Doğru olsa bile zaten DP portunu kullanır oyuncular onun için bana göre bir eksik fazla önemli değil tabii seçim senin.

Geri
Yukarı