RTX 2060 OC vs RTX 2070 Armor

• Konuyu başlatan Kuty
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 39
  • Görüntüleme 14B
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada 4790K ile 1080p' de oynanmış ama herhangi bir darboğaz gözükmemekte. 4790'a ne denli yük bindirir bilemiyorum.

2060 daha mantıklı bir seçim olur. Gerek kalite,gerek sessiz çalışması ROG STRİX serisi alınmalı. İslemciyi fazla zorlamaya gerek yok. Devamlı %100 kullanım işlemciyi de yorar diye düşünüyorum.

2060 daha mantıklı bir seçim olur. Gerek kalite,gerek sessiz çalışması ROG STRİX serisi alınmalı. İslemciyi fazla zorlamaya gerek yok. Devamlı %100 kullanım işlemciyi de yorar diye düşünüyorum.
Ama fiyat olarak aralarında çok büyük bir farkın olmaması ve 2070'in Gaming OC modelinin de olması beni o modele çekmiyor değil. İki kart arasında hem veri yolu hem de kart belleği farkını da görünce ister istemez 2070'e daha sıcak bakıyorum. Bakalım konuyu açtım. Onaylandıktan sonra oradan da çıkacak cevaplara göre karar vereceğim.

Merhaba dostlar aranıza yeni katıldım. Arladaşa tavsiye olarak msi 2070 armor öneririm. Yılbaşından önce almıştım hani armor soğutması sıkıntılı derlerya msi bu seride buna son vermiş hangi oyunu açarsam açayım %50 fan hızıyla ( fan sesi duyulmuyor bile) 65 deceyi geçmedi kart bu arada işlemcim i53570k desteği olan bütü oyunları 4k oynuyorum emin ol iyiki almışım diyeceksin...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı