RTX 2060 oyunlarda kasma yapıyor

KT_ALKA

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, oynadığım oyunlarda düşük çözünürlüklerde bile kasma ve donma sorunları yaşıyorum sebebi hakkında fikri olan var ise sevinirim. Örnek oyun olarak GTA 5 ve God of War

sistemim;
Anakart: H310M Pro VD Plus.
İşlemci: i5-9600K
Ekran kartı: RTX 2060 Ventus 12 GB.
RAM: Corsair Vengeance 8x2 16 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, oynadığım oyunlarda düşük çözünürlüklerde bile kasma ve donma sorunları yaşıyorum sebebi hakkında fikri olan var ise sevinirim. Örnek oyun olarak GTA 5 ve God of War

sistemim;
Anakart: H310M Pro VD Plus.
İşlemci: i5-9600K
Ekran kartı: RTX 2060 Ventus 12 GB.
RAM: Corsair Vengeance 8x2 16 GB.
Aldığın FPS değerleri nedir? Oyun içi sıcaklıkların nedir? Afterburner programı ile kontrol edip atabilir misin?

HDD kullanıyorsanız onda bir sıkıntı olabilir mi?

1 adet 120 GB SSD mevcut Windows ona kurulu diğeri de dediğiniz gibi 500 GB HDD CSGO hariç tüm oyunları o HDD'ye kurup oynuyorum.

Aldığın FPS değerleri nedir? Oyun içi sıcaklıkların nedir? Afterburner programı ile kontrol edip atabilir misin?

Şu an dediğiniz program yüklü değil ama kurup yüklerim. Oyun içi FPS şu şekilde CS:GO asıl oynadığım oyun kasma ve donma olmuyor fakat FPS düşmesi oluyor örnek veriyorum FPS 350-400 bazı haritalarda 240 altına düşüyor 240 Hz kullandığım için sorun oluyor. God of War da ise 110ken bazı geçişlerde 25-30'a düşüyor ve oralarda geziyor. Sıcaklık için quikcpudan kontrol ettim 50-60 derecede çalışıyor işlemci ve 8-9 saattir açık bilgisayarım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı