RTX 2060 PC oyunlarda anlık kapanıp fanların hızlanması

Guadros

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
Crucial Ballistix 16GB 3200MHz DDR4 CL16
SSD veya HDD modeli
Crucial BX500 480 GB 540/500 MBs 2.5" SATA
Ekran kartı
Inno3D GeForce RTX 2060 Twin x2 6GB 192Bit
Anakart
B450-M Dragon
İşlemci
AMD Ryzen 5 2600
Merhaba Technopat halkı, 2-3 haftadır uğraştığım ancak çözemediğim sorunu bahsedeceğim size.
Bilgisayarım güçlü olmasına rağmen oyunlarda Max 2-3 dk dayanıp kapanıyor cable not connected falan diyor bunun sebebi ne olabilir? Bilgisayarımı 3-4 kez bilgisayarcıya götürdüm GPU ve CPU'ya macun sürdüm yine etki etmedi, uygulamada derece düşük diye gözüküyor fakat ekran kartına dokunduğumda elim yanıyor.
Bir de bilgisayar kapanırken fanlar dehşet bir şekilde hızlanıyor ve arkada oyun sesini hala duyabiliyorum. Ve denediğim çözümler ise şöyle;
RAM'leri çıkarıp taktım sonuç yok.
Tek RAM kullandım sonuç yok.
Priz değiştirdim sonuç yok.
Kasayı temizledim sonuç yok.
GPU ve CPU'ya macun sürüp oynamaya çalıştım sonuç yok.
BIOS'tan temiz format kurulum yaptım sonuç yok.
BIOS ayarlarını sıfırladım sonuç yok.
Sizce nasıl bir çözüm uygulayabilirim?

Merhaba Technopat halkı, 2-3 haftadır uğraştığım ancak çözemediğim sorunu bahsedeceğim size.
Bilgisayarım güçlü olmasına rağmen oyunlarda Max 2-3 dk dayanıp kapanıyor cable not connected falan diyor bunun sebebi ne olabilir? Bilgisayarımı 3-4 kez bilgisayarcıya götürdüm GPU ve CPU'ya macun sürdüm yine etki etmedi, uygulamada derece düşük diye gözüküyor fakat ekran kartına dokunduğumda elim yanıyor.
Bir de bilgisayar kapanırken fanlar dehşet bir şekilde hızlanıyor ve arkada oyun sesini hala duyabiliyorum. Ve denediğim çözümler ise şöyle;
RAM'leri çıkarıp taktım sonuç yok.
Tek RAM kullandım sonuç yok.
Priz değiştirdim sonuç yok.
Kasayı temizledim sonuç yok.
GPU ve CPU'ya macun sürüp oynamaya çalıştım sonuç yok.
BIOS'tan temiz format kurulum yaptım sonuç yok.
BIOS ayarlarını sıfırladım sonuç yok.
Sizce nasıl bir çözüm uygulayabilirim?

Sorun PSU'da muhtemelen markası modeli nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı