RTX 2060 Sistem Aniden Yavaşlama Sorunu

• Konuyu başlatan yec1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 903

yec1

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, sistemimi yakın zamanda aldım R5 2600 - RTX2060 - 8GB 3000MHz RAM - 240SSD - 1TB FIRECUDA HDD var. Birkaç gün öncesine kadar sistemim çok tatminkar derecede hızlıydı. FPS'lerde sorunum yok ama dediğim gibi şu birkaç gündür yavaşlamaya başladı. Daha ağır çalışıyor, dosyaları daha geç açıyor, uygulama açarken takılır gibi oluyor. Bunun sebebi nedir acaba?

İyi günler, sistemimi yakın zamanda aldım R5 2600 - RTX2060 - 8GB 3000MHz RAM - 240SSD - 1TB FIRECUDA HDD var. Birkaç gün öncesine kadar sistemim çok tatminkar derecede hızlıydı. FPS'lerde sorunum yok ama dediğim gibi şu birkaç gündür yavaşlamaya başladı. Daha ağır çalışıyor, dosyaları daha geç açıyor, uygulama açarken takılır gibi oluyor. Bunun sebebi nedir acaba?
Öncelikle hayırlı olsun, dosya açma hızı gibi şeyler SSD veya HDD ile alakalıdır. 8GB RAM bu gibi şeyler için kesinlikle yeterlidir. İşletim sisteminiz hangi sabit diske yazılı durumda? Onun hızını bir kontrol etmelisiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı