RTX 2060 sistem BeamNG Drive düşük FPS

Zyix01

Centipat
Daha fazla  
Sistem.
Ryzen 5 5500 işlemci.
RTX 2060 ekran kartı.
Corsair 8x2 Vengeance 8x2 3200 RAM (şu an 2133 MHz de çalışıyor)
Gigabyte B450M k anakart.
Dün Ultra ayarlarda 50 60 FPS alırken bugün 30-40 alıyorum bazı yerlerde 25'e bile düşüyor sebebini anlamadım ayarları en düşüğe düşürsemde aynı FPS alıyorum.
Ayrıca oyun bugün böyle bir hata verdi sebebini bilen varsa yazabilir mi?

Beamng.drive Screenshot 2023.03.21 - 18.11.52.29.png

Alakası olmayabilir ama oyun önerilenlerde 32 GB RAM istiyor. Belki bundan kaynaklı bir FPS düşmesi yaşanabilir. Sanmıyorum ama olabilir. Sonuçta oyun o kadar istiyor.

Arkada başka programlar açık mı? Virüs kaynaklı olabilir. Bilgisayarın hafızası çok dolu mu?

Alakası olmayabilir ama oyun önerilenlerde 32 GB RAM istiyor. Belki bundan kaynaklı bir FPS düşmesi yaşanabilir. Sanmıyorum ama olabilir. Sonuçta oyun o kadar istiyor.
hocam 32 bence çok çoğu kişi 8GB ile oynuyor ve dün böyle değildi.
Arkada başka programlar açık mı? Virüs kaynaklı olabilir. Bilgisayarın hafızası çok dolu mu?
Arkada msi afterburner ve ryzen master çalışıyor, virüs derken hocam? 70GB boş alan var 500 GB içinden.

Arkada MSI Afterburner ve Ryzen Master çalışıyor, virüs derken hocam? 70GB boş alan var 500 GB içinden.

Herhangi bir virüs belki bilgisayarınızı sömürüyor olabilir. Eğer korsan yazılım kullanmıyorsanız korkmanıza gerek yok.

Herhangi bir virüs belki bilgisayarınızı sömürüyor olabilir. Eğer korsan yazılım kullanmıyorsanız korkmanıza gerek yok.
Hocam herşey orjinal korsan bişey kullanmıyorum sadece 1 kere denemek amaçlı RealUI indirdim sonra pc yi bir sonraki gün açtığımda yoktu sanırım sistem kaldırmış. Onun dışında bi siteden korsan oyun indirdim ama tanınır bir site zaten sildim oyunları.

Hocam her şey orijinal korsan bir şey kullanmıyorum sadece 1 kere denemek amaçlı RealUI indirdim sonra PC'yi bir sonraki gün açtığımda yoktu sanırım sistem kaldırmış. Onun dışında bir siteden korsan oyun indirdim ama tanınır bir site zaten sildim oyunları.

Ben 3060 ile BeamNG'yi düşük ayarlarda oynuyorum ve oyun daha rahat oluyor başka itemler çıkarsam bile kolay kolay kasmıyor sizde öyle yapabilirsiniz.

Arkadaşlar az önce oyunu kapatıp assetto corsada denedim ve sorun yoktu oyunu açtım ve herşey normaldi hatada vermedi herkese teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı