RTX 2060 sistem donma ve kapanma

EİVOR

Decapat
Yer
Dortmund
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhabalar. Yeni topladığım sistemden nefret ettirecek hiçbir yerde çözümünü bulamadığım hatayı, sizlere sormak istiyorum.

Ryzen 7 3800X.
MSI X470.
RTX 2060S.
3600MHz G.Skill 16 GB RAM.
Ve Cooler Master MWE 700W PSU kullanmaktayım.

R6, division 2, NFS Heat ve bu tarz oyunlarda sıkıntısız oynuyorum. Stres testlerini yaptım gerek sisteme, gerek ekran kartına her şey yolunda. 30 dakika FurMark ve 30 dakika Prime testlerinde sistemde kapanma kitlenme ve donma olmadı. Fakat PUBG'ye giriyorum, yükleniyor yazısı yazınca ekran kararıyor ve tüm fanlar son sürat dönüyor. Bu esnada alttan sesleri duyuyorum düğmeye basıp kapatmak zorunda kalıyorum. Ne olur bir çare bulun PSU diyerekten düşündüm ve en son yenisini aldım, fakat sorun devam etmekte.

Not: Oynadığım oyunlar genelde sistem isteyen oyunlar ve hiç sıkıntı yaşamadım sadece PUBG'de yaşıyorum ve inanın yapmadığım şey kalmadı yardımcı olabilecek var mı teşekkür ederim.
RAM test edildi sorun yok.
3D mark testi sorunsuz.
HDD SSD sağlam.
Power yeni değişti.
Benchmark testlerinde gram hata yok. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
pubg zaten çıktığı günden beri sıkıntılı bozuk bir oyun, sistemde problem olduğunu düşünmüyorum bence oyundan kaynaklanıyor. ben de r5 3600x rtx 2060 ile sürekli fps drop yiyorum oyunda o yüzden sildim

Yeni konular

Geri
Yukarı