RTX 2060 sistem kaça satılır?

Biraz ucuza sayında alan sevinsin hayrına yani zaten topladıgın parayı katıyla çıkardın zamlar sağ olsun.
Ben yeni sistem alırken de siz de hayrına biraz yardımcı olursunuz :)
Şu an RTX 2060 N11 6000TL. Zaten i3 10100F alsan falan falan 9.000TL'ye çok rahat sıfır toplarsın. Ha indirim kovalarsan ki RTX 2060 5000TL'ye düşebiliyor çok rahat o fiyatlara toplarsınız. Ve sizin işlemciniz ölü soket. Yani eski.
İntel stok fanla ve düz SSD ile bir de PowerBoost kasa ile tabii toplanır o bütçelere sistem.
Görüşleriniz için teşekkür ediyorum 9.000 TL bandına satmaya çalışacağım öyleyse

Intel stok fanla ve düz SSD ile bir de Power Boost kasa ile tabii toplanır o bütçelere sistem.
Görüşleriniz için teşekkür ediyorum 9.000 TL bandına satmaya çalışacağım öyleyse.

Hocam gideceği rakamı söyledim şu anki piyasada az olabilir ama geçen gün 4300 TL Gaming Z 2060 vardı yani diyeceğim şu insanlar artık mining için ekran kartı almayı bıraktı gibi piyasa iyice kart doldu yine siz 10k yazarsanız fiyat kimse size yazmayacaktır satmak istiyor iseniz 8-8.5 badında fiyat yazıp bekliceksiniz.

Hocam gideceği rakamı söyledim şu anki piyasada az olabilir ama geçen gün 4300 TL Gaming Z 2060 vardı yani diyeceğim şu insanlar artık mining için ekran kartı almayı bıraktı gibi piyasa iyice kart doldu yine siz 10k yazarsanız fiyat kimse size yazmayacaktır satmak istiyor iseniz 8-8.5 badında fiyat yazıp bekliceksiniz.
Bahsettiğin site Senkar güvenilir bir site değil.
Ama evet 8 ila 9 bin TL arasına satarım diye düşünüyorum zaten.

Bahsettiğin site Senkar güvenilir bir site değil.
Ama evet 8 ila 9 bin TL arasına satarım diye düşünüyorum zaten.

Yani siz sisteminizi koyun 9.000TL'ye bakalım satabilecek misiniz? Zaten kendiniz satamyınca anlayacaksınız.

Intel stok fanla ve düz SSD ile bir de Power Boost kasa ile tabii toplanır o bütçelere sistem.
Görüşleriniz için teşekkür ediyorum 9.000 TL bandına satmaya çalışacağım öyleyse

MSI RTX2060 Ventus GP OC : Amazon.com.tr: Bilgisayar bakın 5.200TL'ye düşmüş yani o sistem 9K hiç ama hiç etmez.

Son düzenleme:

Görüşleriniz için teşekkür ediyorum 9.000 TL bandına satmaya çalışacağım öyleyse.

Oluruz niye olmayalım benim E6500 eski işlemci var sana veririm onu 40TL'ye.

Yeni konular

Geri
Yukarı