RTX 2060 sistem nasıldır?

3060 Ti var fakat 6750 XT çok daha güçlü. Amaç oyunsa AMD çok daha F/P. NVIDIA isteme nedenin nedir?

Bu zamana kadar hep AMD aldım çok sıkıldım artık AMD'den ondan NVIDIA geçmek istiyorum.
3060 Ti var fakat 6750 XT çok daha güçlü. Amaç oyunsa AMD çok daha F/P. NVIDIA isteme nedenin nedir?

3060'ın hangi modelini önerirsiniz.

@borabala Tekrar dediğim gibi her ne olursa olsun amaç oyunsa önerim 6750 XT. NVIDIA alınacaksa topladığım sistemde ekran kartı yerine şunu değiştir;
6750 XT'de attığım model tepe bir modeldi soğutma anlamında vs., bilgin olsun. Bu attığım 3060 Ti giriş seviye soğutma anlamında vs.
3060'ın hangi modelini önerirsiniz.
Önceden de dediğim gibi bu bütçede NVIDIA tarafında 3060 Ti var. Neden hala 3060 almakta üsteliyorsun?

@borabala tekrar dediğim gibi her ne olursa olsun amaç oyunsa önerim 6750 XT. NVIDIA alınacaksa topladığım sistemde ekran kartı yerine şunu değiştir;
6750 XT'de attığım model tepe bir modeldi soğutma anlamında vs. Bilgin olsun. Bu attığım 3060 Ti giriş seviye soğutma anlamında vs.

Önceden de dediğim gibi bu bütçede NVIDIA tarafında 3060 Ti var. Neden hala 3060 almakta üsteliyorsun?

3060 Ti olsun fark etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı