RTX 2060 sistem Valorant düzgün çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mert1337

Hectopat
RAM
kingston 8 gb x2 cl 16 3200 mhz
Ekran kartı
rtx 2060
Anakart
z490 gaming plus
İşlemci
i5 10600
Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim birkaç gün önce düzgün çalışan oyun dün akşamdan beri oyuna giriyorum çok fena kasıyor oyun oynanmıyor 2 kere sil yükle yaptım bir düzelme olmadı disk de mi sorun var diye hız testi falan yaptım normal çıkıyor disk info programında sağlık %100 gözüküyor sistemim de gayet yetiyor neden 2 gündür böyle yapıyor çıldıracağım ve oyuna girerken mouse hep bir yükleme yapıyor oyundan çıkınca düzeliyor hiçbir şey anlamış değilim.

Tamam hocam ekran kartı sürücüsü de kuruldu bilgisayar yeniden başlattım şimdi oyuna gireyim

Arkadaşlar Valorant şimdi siyah pencerede kalıyor siyah ekran hiçbir şey yapılmıyor.
Başka oyunlarda denediniz mi? İsterseniz bir daha deneyin sürücüyü kurmayı. Sürücüyü Geforce Experience'dan mı kurdunuz? Aşağıya rehberi bırakıyorum.

Ayriyeten Valorant için videodaki 6.07 den sonraki işlemi yaparsanız fps ciddi derecede artacaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Başka oyunlarda denediniz mi? İsterseniz bir daha deneyin sürücüyü kurmayı. Sürücüyü GeForce Experience'dan mı kurdunuz? Aşağıya rehberi bırakıyorum.

Ayrıyeten Valorant için videodaki 6.07'den sonraki işlemi yaparsanız FPS ciddi derecede artacaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Evet GeForce Experience'dan kurdum.

Başka oyunlarda denediniz mi? İsterseniz bir daha deneyin sürücüyü kurmayı. Sürücüyü GeForce Experience'dan mı kurdunuz? Aşağıya rehberi bırakıyorum.

Ayrıyeten Valorant için videodaki 6.07'den sonraki işlemi yaparsanız FPS ciddi derecede artacaktır:

Hocam sorunumun bu attığınız video ile alakası falan yok size söyleyeyim şu an benim de gördüğüm kadarıyla bazı Windows 10 bilgisayarlarda bu sorun yaşanıyor.

Hocam sorunumun bu attığınız video ile alakası falan yok size söyleyeyim şu an benim de gördüğüm kadarıyla bazı Windows 10 bilgisayarlarda bu sorun yaşanıyor.
Yok hocam alakası yok zaten. Sadece o rahatsız edici fps sorununu azaltmak için bir çözüm. En azından eski haline yakın bir şekle döndü bende bunu yapınca. Sorun tam olarak neyden kaynaklı ben de bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı