RTX 2060 sistem Valorant'ta 90 FPS veriyor

Tek 16 GB RAM'i satıp 2x8 şeklinde kit almanız sorunu düzelir.
Arkadaşın dediğine katılıyorum. Tek kanal 8 GB ram kullandım uzun bir süre. Çift kanal 16 GB e geçince en az %10 fps artışı aldım R6S'de. İşlemci odaklı diğer oyunlarda daha fazla olabilir FPS artışı. Ama 90'dan 250 FPS'e çıkmasını beklemeyin. Sizin sorununuz başka bir şey olabilir. Sürücülerinizi güncel tutun. Isı değerleriniz nedir tam yükte veya oyunda paylaşır mısınız?

Pil simgesine tikla oradan performansa cek cubugu. Bir de oyun modu filan olmasi lazim onlari AC.

Sadece 20 FPS yükseldi.

Arkadaşın dediğine katılıyorum. Tek kanal 8 GB RAM kullandım uzun bir süre. Çift kanal 16 GB e geçince en az %10 FPS artışı aldım r6S'de. İşlemci odaklı diğer oyunlarda daha fazla olabilir FPS artışı. Ama 90'dan 250 FPS'e çıkmasını beklemeyin. Sizin sorununuz başka bir şey olabilir. Sürücülerinizi güncel tutun. Isı değerleriniz nedir tam yükte veya oyunda paylaşır mısınız?

92 derecede sabit hep bende anlamıyorum.

Sadece 20 FPS yükseldi.

92 derecede sabit hep bende anlamıyorum.
Isı sorunundan dolayı performans düşüşü yaşadığınız bariz. Fanlarınız çalışıyor mu? Termal macununuzu en son ne zaman değiştirdiniz?

Arkadaşın dediğine katılıyorum. Tek kanal 8 GB RAM kullandım uzun bir süre. Çift kanal 16 GB e geçince en az %10 FPS artışı aldım r6S'de. İşlemci odaklı diğer oyunlarda daha fazla olabilir FPS artışı. Ama 90'dan 250 FPS'e çıkmasını beklemeyin. Sizin sorununuz başka bir şey olabilir. Sürücülerinizi güncel tutun. Isı değerleriniz nedir tam yükte veya oyunda paylaşır mısınız?

Bir de ben 1sene 2 aydır mağcun değişimi yapmıyorumda etkisi var mıdır?

Isınma sorunundan dolayı performans düşüşü yaşadığınız bariz. Fanlarınız çalışıyor mu? Termal macununuzu en son ne zaman değiştirdiniz?

Fanlarınız çalışıyormuyu anlamadım.

Bir de ben 1sene 2 aydır mağcun değişimi yapmıyorumda etkisi var mıdır?

Fanlarınız çalışıyormuyu anlamadım.
Yani laptobunuzun fanları çalışıyor mu ses geliyor mu bozulmuş olabilir.

Geri
Yukarı