RTX 2060 sistem varken PS4 almak

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
RTX 2060 bilgisayarım var. 3 bin TL’ye 2 kollu 15 oyunlu, PES, FIFA, God of War, WW2 gibi, PS4 Slim buldum. Until Dawn gibi oyunlar için almak istiyorum. Almalı mıyım?

İfadeler: Lnx
Exclusive oyun oynayacaksan tabii ki alınır Benim bilgisayarım iyi değil PS4 aldım yıllarca istediğim oyunu oynayabilmiştim

RTX 2060 bilgisayarım var. 3 bin TL’ye 2 kollu 15 oyunlu, PES, FIFA, God of War, WW2 gibi, PS4 Slim buldum. Until Dawn gibi oyunlar için almak istiyorum. Almalı mıyım?
Maddi durumun el veriyorsa alabilirsin ben bir sıkıntı görmüyorum.

RTX 2060 bilgisayarım var. 3 bin TL’ye 2 kollu 15 oyunlu, pes, FIFA, God of War, WW2 gibi, PS4 Slim buldum. Until dawn gibi oyunlar için almak istiyorum. Almalı mıyım?

Sony oyunlarını seviyorsanız alabilirsiniz 2 sene daha destek çekilmeyecek.

Ben olsam bilgisayarım iyi illa konsolda oynamak istiyorsam biraz bekler ps5 alırdım.

Exclusive için alacaksanız kiralayan yerlerden de kiralayabilirsiniz daha mantıklı olur bitirince az bir paranız gitmiş olur.

Zaten desteği kolayca kesmeyecek Sony çünkü daha çok kişi kullanıyor en az 3 sene dahası var ama bu senin için dert değil bilgisayarın iyi ordan devam edersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…