RTX 2060 Sisteme Monitör Önerisi

Alacağım sistem webtekno battle bronz.
RTX 2060 ve R5 2600 var bu sisteme önerebileceğiniz 1500 TL monitör önerilerinizi bekliyorum
Not: RTX 2060'i 1080P de kullanırsan sıkıntı olur mu?

Reis dediğin sistemi bende almayı düşünüyorum epey kafa yordum size sorum olcak bu pc yi neye göre almaya karar verdiniz kimlere danıştınız ve tavsiye eder misiniz.

Reis dediğin sistemi bende almayı düşünüyorum epey kafa yordum size sorum olcak bu pc yi neye göre almaya karar verdiniz kimlere danıştınız ve tavsiye eder misiniz.
Kimseye danismadim yaklaşık 1 yıldır para biriktiriyorum PC almak için diğer pc lerle karsilastirdim f/p olarak en iyisi buydu ama bugün PC hocasının da sistemi çıkacak ona da bakıp kararımı vereceğim

@justatown

Önerim: Viewsonic VX2458-C-MHD 23.6 inç IPS CURVED Monitör
IPS EKRAN G-Sync 1 ms 144 hz sadece 1130 TL şaka gibi bir fiyat.
Ben 24 değil 27 inç istiyorum derseniz (Ancak G-Sync değil) :

Bende RTX 2060 ile birlikte burada önerilen VX-2458-C modelini kullanıyorum gayet memnunum.

yani yanlış anlama. 2060 almışsın güle güle kullan. ama 1440p yani 2 k için daha kullanışlı bir ekran kartın var. 1080p o ekran kartının performansını kısmış olur.

Kesin emin olmamakla birlikte RTX 2060 1080p için üretilmiş verimli bir kart. Yanlış bir tercih olacağını düşünmüyorum. Bu çözünürlükte performans kısılacağını sanmam. 2k deneyim isteniyorsa minimum 2070 alınmalı ki bence gerekirse biraz daha beklenip 2080 alınmalı.

Arkadaşlar bir sorum olacak sizlere bilen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.Asus ROG Strix GeForce RTX 2060 Gaming 6GB OC 192Bit GDDR6 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING) marka ekran kartı aldım ve Asus VG248QE 24” 144hz 1ms (DVI+HDMI+Display) Full HD LED Oyuncu Mönitörü var elimde hangi bağlantı kablosu gerekli 144 Hz almam için arkadaşlar?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı