RTX 2060 sisteme SSD önerisi

coyuncu290

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. 500 GB'lık kasama uygun (?) bir SSD önerisi istiyorum. Sanırsam anakartta tek M.2 slotu var. O yüzden SATA olup aynı zamanda hızlı olması önemli. Sistemim: RTX 2060, i3 12100F 16 GB RAM WD Blue sn570. kafamda bir bütçe yok ama aşırıya kaçılmamasını isterim dediğim gibi 500 GB'lık SATA bir SSD.

Hocam bu nasıldır sizce? Halihazırda kullandığım SSD ile aynı marka uyuşma sorunu olmaz herhalde gerçi öyle bir sorun var mı onu da bilmiyorum da.

Bağlanabilirlik TeknolojisiSATA
Böyle yazıyordu bende SATA sandım hocam anlayamadım ki.

Bu arada bu attığınız PNY marka SSD okuma yazma 550 biraz yavaş değil mi sizce? Yoksa SATA'ların hepsi öyle mi?
SATA ile M.2 bambaşka. Atmış olduğun M.2 tipinden belli zaten. Senin SATA yani 2.5 bir SSD alman lazım.

Okuma yazma olarak 550 SATA SSD'ler için oldukça iyi değer. M.2 SSD'ler çok daha hızlı.

SATA ile M.2 bambaşka. Atmış olduğun M.2 tipinden belli zaten. Senin SATA yani 2.5 bir SSD alman lazım.

Okuma yazma olarak 550 SATA SSD'ler için oldukça iyi değer. M.2 SSD'ler çok daha hızlı.
Hmm. Anladım hocam peki sizce ben bu SSD'yi kendim takabilir miyim? Pek yetenekli değilim bu konularda ekran kartını falan çıkartmak gerekir mi sizce? Bir de bu attığınız SSD Valorant gibi hızlı girmek gereken oyunlarda sorun çıkarmaz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı