RTX 2060 sisteme ücretsiz hikayeli oyun önerisi

jkeepp

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba iyi akşamlar. R5 3600 / RTX2060'da oynayabileceğim bir hikaye oyunu önerir misiniz? Böyle Battlefield gibi değil de daha çok Last of Us gibi bir oyun istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum :)

RTX 2060'lı sistem topluyorsunuz GamePass alacak paranız yok, üzücü. Mümkünse 5-10 liraya 1 aylık GamePass alın ve bolca oyun oynayın.

Epic Games bugün Alien İsolation'ı bedavaya veriyor, onu alabilirsiniz.

Crack önerilmediğini bişmiyordum. Yardımın için teşekkürler.

Epic Games her gün bedava o yun vereyor 10 gün daha sürecek her gün 19.00'da yenileniyor o oyunlara bakın derim alien çok güzel hikaye oyunudur.
Bu arada PS3 emulatörü ile Last of Us'un 1. oyununu oynamadıysanız oynarsınız.

Epic Games her gün bedava o yun vereyor 10 gün daha sürecek her gün 19.00'da yenileniyor o oyunlara bakın derim alien çok güzel hikaye oyunudur.
Evet onu yarım saat önce kütüphaneme ekledim, kaçırmıyorum oyunları. İnternetten gameplay videolarına bakarım, beğenirsem indiririm. Teşekkürler.
RTX 2060'lı sistem topluyorsunuz GamePass alacak paranız yok, üzücü. Mümkünse 5-10 liraya 1 aylık GamePass alın ve bolca oyun oynayın.

Epic Games bugün Alien İsolation'ı bedavaya veriyor, onu alabilirsiniz.
Sadece bildiğiniz ücretsiz hikaye oyunu var mı diye sormuştum. Yoksa satın alırım. Yanlış anlaşılmadan dolayı özür dilerim :)

Geri
Yukarı