RTX 2060 Super CS:GO düşük FPS

Mrtie

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşalar. Aynı tarihte ben ve arakadaşım kurumsal olan bir teknoloji mağzasından PC topladık.
Aynı donanım aynı monitör ve ekipmanları aldık.
ASUS ROG STRIX RTX 2060 Super.
AMD Ryzen5 3500X.
ASUS B450M-K.
16 GB 3200MHz RAM.
650W kasa.
Sorunumu ise şu. CS:GO oyununa girdiğimizde aynı görüntü ayarlarında ben 150 FPS alırken o 300 FPS alıyordu. Haydaaaa deyip. BIOS'dan chipsetten ekran kartına kadar bütün güncellemeleri yaptık. Aynı güncellemeler aynı donanım ve aynı görüntü ayarları hala 150 FPS fark var.(benımki bazen 100 FPS'e kadar düşüyor.)

Bu sorun PUBG RDR2'de yok. Aynı FPS alınıyor.
Ama CS:GO'da verim alamıyorum. Ayrıca yayın yapıyorum ve yayın yaparken de drop çok oluyor.( upload fena değil) işlemciden şüphelenmem doğru mu? O güzel desteklerinize ihtiyacım var.

Görev yöneticisinin performans bölümünün fotoğrafını atar mısın? Düşük GHz gibi bir problem olabilir.
CS:GO'da çoklu CPU kullanımı gibi bir ayar vardı onun açık oldugundan emin ol.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 31
İşlemciden şüphelenmeyin, eğer işlemci bozuksa düşük performans vermez, hiç çalışmaz. Muhtemelen bir ayar ile ilgilidir.
cevabınız için teşekkürler. tek fark freedos gelen sistemlere windows yüklemeydi. şimdi format deneyeceğim çözüm olacağını sanmıyorum ama deneyeceğim
Problem sadece CS:GO'da mı oluyor?
evet.

Cevabınız için teşekkürler. Tek fark FreeDOS gelen sistemlere Windows yüklemeydi. Şimdi format deneyeceğim çözüm olacağını sanmıyorum ama deneyeceğim.

Evet.

CS:GO'da ayarlarda çoklu CPU kullanımı seçeneğini kontrol et.
Seçeneği Low'a alırken ben de kapatmıştım. Bir bak bence.
Düzeldi mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı