RTX 2060 Super ekran kartına overclock yapmak

Hakanbilici

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı alalı 3 hafta oldu, ekran kartım 2060 Super OC ama OC nasıl açılıp kapanıyor bilmiyorum. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

OC ibaresi zaten fabrika ayarları oc edilmiş anlamına geliyor. Sizin yapmanız gereken bir şey yok.

OC açılıp kapanılan bir şey değil. Fabrikasyon olarak OC yapılmış zaten kartınıza. Sizin tekrar OC yapmanıza pek gerek olduğunu düşünmüyorum.

OC yapmayın. Stabilitesi bozulur. Görünür FPS değeri artar ancak %1 ve binde 1 FPS değerleri çok düşer. Yani drop yersiniz. OC ibaresi fabrikasyon OC'li demektir. OC yapmanıza gerek yoktur. Çok isterseniz MSI Afterburner ile OC yapabilirsiniz.

Artı -1 Eksi
Bilgisayarımı alalı 3 hafta oldu, ekran kartım 2060 Super OC ama OC nasıl açılıp kapanıyor bilmiyorum. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

O kart fabrika çıkışı overclocklu. Yani kar sana gelince zaten ocli oluyor kapatıp açabileceğin bir şey değil. Daha fazlasını istiyorsan kart üreticisinin uygulamasından OC yapabilirsin.

Fabrika çıkışlı overclock yapılıyor. Tam modeli nedir?
O kart fabrika çıkışı overclocklu. Yani kar sana gelince zaten ocli oluyor kapatıp açabileceğin bir şey değil. Daha fazlasını istiyorsan kart üreticisinin uygulamasından OC yapabilirsben alırken oc is

O kart fabrika çıkışı overclocklu. Yani kar sana gelince zaten ocli oluyor kapatıp açabileceğin bir şey değil. Daha fazlasını istiyorsan kart üreticisinin uygulamasından OC yapabilirsin.
ben oc istemediğimi belirttim ancak vatandaki adam bana istersem oc yi kapatabileceğimi söyledi
OC ibaresi zaten fabrika ayarları OC edilmiş anlamına geliyor. Sizin yapmanız gereken bir şey yok.

MSI NVIDIA GeForce RTX 2060 Super Ventus GP OC 8 GB 256 Bit GDDR6 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri bana OC yi kapatabileceğimi söyledi

Ekran Kartım bu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…