RTX 2060 Super için PSU önerisi

Dostum burada çok ilginç bir linç kültürü var. O karta, o PSU'yu mu kullanacaksın diye insanları linç ediyorlar. Fiyat performans ürünü, 80+ onayı almış ve sistemin Watt değerini karşılayacak bir PSU alman yeterli. Ha çok kaliteli bir şey almana gerek yok derken gidip adı sanı duyulmamış Allah'a emanet çalışan PSU'lardan tabii ki uzak dur. YouTube'da PSU videosu izleyip marka fanatikliği yapanların tavsiyelerinden uzak durmanı öneririm. PSU'nun içini açsak bir devre elemanının bile ne işe yaradığını bilemeyecek insanlar kesinlikle şu markadan şaşma şunu almazsan patlar şunu almazsan çatlar diyerek gereksiz tartışmalar açıyor.

Bu PSU iyidir ama çok iyi değildir. Özellikle bir sistemin en az 5-6 sene kullanılacağını varsayarak daha kaliteli PSU'lar öneriyoruz.

Bu PSU iyidir ama çok iyi değildir. Özellikle bir sistemin en az 5-6 sene kullanılacağını varsayarak daha kaliteli PSU'lar öneriyoruz.
Yazımı dikkatli okumanı rica ediyorum. Ben, sorduğu PSU'ya tıklayıp bakmadım bile. Sadece bahsettiğim tipler hakkında dikkatli olması için tavsiyede bulundum. Paylaştığı PSU hakkında bir yorum yapmadım.

Geri
Yukarı