RTX 2060 Super ile yayın açılır mı?

babapiromer

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2024'te RTX 2060 Super ile yayın açılabilir mi? PUBG, Valorant, CS 2 gibi oyunlarda drop girer mi?

Yayında drop olmasının gpu ile uzaktan yakından alakası yok.

Yayın açmak için internet bağlantının iyi olması lazım. Ondan sonrası giriş seviyesi bir bilgisayarla bile yayın açarsın. Ben eskiden i3-4130 ve GTX 750Ti ile yayında PUBG oynamıştım. İnternet bağlantın iyiyse çok rahat yayında oyun oynarsın.

Açılır ancak 3A oyunlarda değil. Diğer oyunlarda da grafik preseti değiştirerek çözülür. Drop’la GPU alakasız diyen arkadaşa da infilak ettim sağolsun, sadece internet kaynaklı sanıyor sanırım

hocam yayın açmadım yeni pc alıcam yayın açıcam onun için sordum
Sana şöyle söyleyim 1050 ti ile pubg yayını açmıştım geçen ay en düşük ayarlarda 60fps altına düşmüyo bitrate i de 6000 yapmıştım bilgin olsun hayli hayli yaparsın

Sana şöyle söyleyim 1050 Ti ile PUBG yayını açmıştım geçen ay en düşük ayarlarda 60FPS altına düşmüyor bitrate i de 6000 yapmıştım bilgin olsun hayli hayli yaparsın.

Hocam çok iyi zaten yayınımda ağırlıklı olarak PUBG oynayacagım teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…