RTX 2060 vs RTX 3050

Bütçe
8000
Hocam bu RX 6600 XT değil, RX 6600 direkt.

Açıkçası bu konunun hala eleştirisini yapamıyorum. Beni RX 6600 almamaya iten DLSS ve RTX olayı var. Sonra AMD'de de böyle bir teknoloji olduğunu biliyorum. Birazcık benim cahilliğim olabilir. Kusuruma bakmayın.

Hocam dediğiniz gibi RX6600'de de RTX var ve 3060 ile yarışan bir kart kas gücü olarak şu anlık FSR var ve yavaş yavaş gelişiyor daha güçlü bir kart varken bence 3 yıl önce çıkmış daha güçsüz bir kartı alma

FSR'ın DLSS'ten üstün olduğunu düşünüyorum. RTX konusunda NVIDIA çok daha iyi performansa sahip ama kaç oyunda var RTX? Gerek olacağını sanmam. RX 6600 alabilirsiniz.

Hepinize çok teşekkür ederim, çok sağolun emekleriniz için ve vakit ayırdığınız için çok minnettarım. Rx 6600 mu? Yoksa bütçeyi zorlayıp rx 6600 xt mi? Eğer cevabınız Rx 6600 ise iyi bir model önerir misiniz? Sizleri yorduysam tekrardan kusura bakmayın.

Hepinize çok teşekkür ederim, çok sağ olun emekleriniz için ve vakit ayırdığınız için çok minnettarım. RX 6600 mu? Yoksa bütçeyi zorlayıp RX 6600 XT mi? Eğer cevabınız RX 6600 ise iyi bir model önerir misiniz? Sizleri yorduysam tekrardan kusura bakmayın.

RX 6600 XT çok daha iyi bir kart 3060 Ti'a yakın , işlemci darboğaz yapmayacaksa onu al.

Hepinize çok teşekkür ederim, çok sağ olun emekleriniz için ve vakit ayırdığınız için çok minnettarım. RX 6600 mu? Yoksa bütçeyi zorlayıp RX 6600 XT mi? Eğer cevabınız RX 6600 ise iyi bir model önerir misiniz? Sizleri yorduysam tekrardan kusura bakmayın.

Eğer şansın varsa kesinlikle RX 6600XT

Yeni konular

Geri
Yukarı