RTX 2060'ın bakımları nasıl yapılır?

Arda Baltaş

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
arda
Hocam ekran kartı 83 derece çıkıyor "wuuu" diye bağırıyor. Evden cıkınca kapının önünde sesi geliyor ne yapmalıyım kendim mi yoksa kargoyla gönderim mi? Ekran kartım RTX 2060 20GB PNY ne yapmalıyım? Doğru bilgi verin kargoyla göndereceğim adamlar cevap vermiyor :(

Bununla ilgili birçok video zaten var. Masaüsü kartların bakımı daha kolay yapılır.
İhtiyacın olan malzemeler; tornavida, IPA, yağsız kontak sprey, çocuk diş fırçası, su, sabun, sıvı metal macun ve saç kurutma makinesi.

Hocam ekran kartı 83 derece çıkıyor "wuuu" diye bağırıyor. Evden cıkınca kapının önünde sesi geliyor ne yapmalıyım kendim mi yoksa kargoyla gönderim mi? Ekran kartım RTX 2060 20GB PNY ne yapmalıyım? Doğru bilgi verin kargoyla göndereceğim adamlar cevap vermiyor :(
Hocam en kötü bir undervoltage yapın.

Bence o uçmak istiyor sal gitsin dışarı :D.eğer yaşadığın şehirde bir bilgisayarcı varsa ya da teknik servis bilmiyorsan ona yaptır bakımını. Termal macun ve toz temizliğinin yapılması yeterli o kart için termal pad masrafına girilmesi gerek yok 2.el de 3000-3500 TL'ye var onlardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı