RTX 2070 önerisi

Hocam vallahi anakart almak işlemcinize bakıyor gerçi 3600 yazmışssınız, ASUS iyi olur gibi evet.

Son karar olarak MSI Gaming Plus Max almaya karar verdim vallahi sonuçta ooc yapmıyıcğaım ve 3.neisl BIOS ile uğraşmak istemiyorum tadından yenmez vallahi.

Son karar olarak MSI Gaming Plus Max almaya karar verdim vallahi sonuçta ooc yapmıyıcğaım ve 3.neisl BIOS ile uğraşmak istemiyorum tadından yenmez vallahi.
o da iyidir,hayırlı olsun şimdiden,umarım bir sorunla karşılaşmazsınız.

Abi hangi anakartı kullanıyorsun? Ve işlemciyi?

Ben bundan 200TL daha fazlaya 2070 buldum ROG STRIX.

Anakart; Gigabyte Aorus Z390 PRO.
İşlemci; i5-9600KF.
Acelen yoksa biraz beklemeni öneririm 4600TL vermeye değer mi bilmiyorum bazı sayfalarda cuma günleri indirim yapılıyor indirimde yakalayabilirsin.

Anakart; Gigabyte Aorus Z390 PRO.
İşlemci; i5-9600KF.
Acelen yoksa biraz beklemeni öneririm 4600TL vermeye değer mi bilmiyorum bazı sayfalarda cuma günleri indirim yapılıyor indirimde yakalayabilirsin.

Hocam vallahi biriyle anlaştım adamların mağazasına gidip 4800'e çıkartmışlar 4400'e indirttim aldım vallahi

Hayırlı olsun hocam, soğutma ve performans konusunda pişman olacağınızı sanmıyorum

Sağolasın.
ASUS ROG STRIX RTX 2070 Gaming'i aldım oyunlarda 65 derece üstüne daha çıkamadım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…