RTX 2070 Super Düşük GPU Kullanımı

aGrasiwe

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar,
  • İşlemci: R5 3600X.
  • Ekran: ASUS ROG STRIX 2070 Super.
  • RAM: 16 GB.(3000 MHz)
  • PSU: 650W Frisby.
  • Monitör: 1 ms 144Hz ASUS.
Donanım yeni sayılır. Afterburner verilerine göre PUBG'ye girince ekran kartım %50-60 arasında çalışıyor ısı 50-60 arasında bazen biraz daha altına iniyor 1080P'de.
2K monitörüm yok. Ama NVIDIA ayarlardan her şeyi yaptım tam performans falan biraz araştırdım diğer ayarları da yaptım. DSL modunu aktif edip, monitörüm desteklememesine rağmen 2K görüntüde de oyunda denedim yine GPU kullanımı maalesef %50-60 arasında. PUBG Ultra ayarlarda deniyorum yine aynı. FPS 100-150 arasında ortalama biraz daha üstlere çıktığı oluyor ama geneli böyle. Ekran kartı %95-99 arasında performans vermeliymiş.

Alttaki videoda @Recep Baltaşın ve @Ali Güngör ün incelemesinde görüleceği üzere yüzde 90ların üzerinde çalışıyor. 4 aylık bir video olmasına rağmen. Yardım edin Allah rızası için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Acaba bunun sebebi nedir arkadaşlar?
Ekran kartını alalı 1 gün oldu. Sorun mu var çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir sisteminiz var fakat sisteminize göre Frisby marka PSU riskli bir tercih olmuş.

Son düzenleme:
İ5 9600KF (5 GHZ) + 2070 Super PUBG'de 2K'da 200 civarı (160 ila 220 arası değişiyor.) FPS alıyorum. Söz konusu PUBG ise işlemci İntel olacak. İşlemci değiştirdiğinizde farkı göreceksiniz. Birazdan bu mesaja üşüşenleri dikkate almayın derim.

Geri
Yukarı