RTX 2070 SUPER Görüntü Alamama Sorunu

bloudosia

Kilopat
Selamlar, cumartesi günü Itopya’dan sipariş ettiğim Gigabyte 2070S ekran kartı elime ulaştı. Montajını zamanında staj yaptığım, haliyle aşırı güvendiğim bir teknik servise götürdüm. Montaj yapıldıktan sonra görüntü gelmemeye başladı. Farklı rastgele bir ekran kartı ile deneyince alabildik, BIOS Update attık ama hala görüntü alamadık. 2-3 kere takıp çıkardık ama tık yok. Sorun ne olabilir? Teknik servisteki abim ekran kartın bozuk olduğunu, iade edilmesi gerektiğini söyledi. Bu arada ekran kartı ışığı çalışıyor. Besleme hatası da vermiyor.

Son düzenleme:
Pek sevinmemek gerekiyor çünkü şu anda böyle bir durum var, elinde HDMI kablosu varsa televizyona takarak test eder misin?
Eğer DP ile görüntü verirse senin kartının HDMI yuvasının bozuk olma ihtimali var.

HDMI kablosu ile de çalıştı arkadaşlar. Şimdi denedim, öyle de görüntü geldi. Hepinize çok teşekkür ederim.

Yarın veya öbürsü gün kullanıcı incelemesi konusu açacağım fotoğraflar ile gelir, teşekkürler tekrardan

Neyi değişeyim, anlamadım? Görüntü geldi hocam, sıkıntısı yok şu an.

İlerde sorun çıkarabilir hocam.
Bence ayağınızı sağlam yere basın.
Bir de benim kartım vardı çok önceden aldığımda bu sorunu yaşamıştım biraz umursamadım kart AMD 6750 geçen yıl kart lazım oldu o kart normal makinede çalışıyordu bende söküm paktım çalışmamadı.
Gene 8770'de vardı onda da aldığımda yaşadım bu sorunu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı