RTX 2070 Super ve R7 3700X sistem kasıyor

ErenTurkmen

Kilopat
Daha fazla  
1-)Valorant'ta 150-200 arası FPS alıyorum bu normal mi?
2-)200 FPS alsamda oyun sanki 30 FPS 30 Hz gibi karakter dönünce kasıyor.
Bu arada her oyunda böyle.

1-) bence normal değil, GTX 1650 ile oynuyorum yüksek ayarlar 200'den fazla FPS alıyorum.(İşlemciniz güçsüzse darboğaz yapıyordur belki.)
2-) monitörünüzden kaynaklı bir sorun olabilir, monitör işlerine pek hakim değilim lakin, monitörünüz kaç Hz?

1.Normal değil.
2.Soruya gelirsek monitörünüz kaç Hz ve masaüstünde ayarlarda kaç Hz kullanıyorsunuz? 144Hz bir monitörünüz olup 60Hz'de kullanıyor olabilir misiniz?

Ek olarak sistemin tüm bileşenlerini yazar mısın?

Valorant'ta optimizasyon sorunu varda o kadar etki etmez bir de işlemciniz ekran kartınıza göre çok yüksek kalmış o ekran kartını Ryzen 5 3600'de besler.

1.Normal değil.
2.Soruya gelirsek monitörünüz kaç Hz ve masaüstünde ayarlarda kaç Hz kullanıyorsunuz? 144Hz bir monitörünüz olup 60Hz'de kullanıyor olabilir misiniz?

Ek olarak sistemin tüm bileşenlerini yazar mısın?

144 Hz 144 Hz kullanıyorum
1-) bence normal değil, GTX 1650 ile oynuyorum yüksek ayarlar 200'den fazla FPS alıyorum.(işlemciniz güçsüzse darboğaz yapıyordur belki.)
2-) monitörünüzden kaynaklı bir sorun olabilir, monitör işlerine pek hakim değilim lakin, monitörünüz kaç Hz?

İşlemci başlıkta yazıyor.
Arka planda çalışan uygulamalara bakın. Ayrıca bir virüs taraması yapıp sonuçları atın.

Virüs taraması yaptım arka tarafta FPS'i bu kadar etkileyecek bir şey çalışmıyor. Format attım ondan sonra gene böyle oldu.

Geri
Yukarı