RTX 2070'li laptop tavsiyesi

Daha fazla  
Merhaba sevgili Technopat ailesi.

RTX 2070'e sahip olan bir laptop almak istiyorum.
Bu ekran kartına sahip, teknik servisi falan iyi olan bir marka önerebilir misiniz?

Şahsen Monster Tulpar 19.7.1 modeline 1TB SSD ekleyip almak istiyorum.
Marka-model önerilerinize açığım.

Lütfen " -o paraya masaüstü toplanır. " gibi gereksiz bir yorum yapmayın.

V19.7 Monster'ın en kaliteli bilgisayarı olsa bile bence Fenix daha iyi.
Eğer mekanik klavye ve 10870H'dan feragat edebilirseniz Fenix alın ama eğer ki sizin seçiminizde önemli bir etkense kesinlikle kötü kalite bir cihaz değil.
Bu arada, ben olsam 19.7.1 yerine 19.7 alırdım, zaten çok basit Windows kurmak.

V19.7 Monster'ın en kaliteli bilgisayarı olsa bile bence Fenix daha iyi.
Eğer mekanik klavye ve 10870H'dan feragat edebilirseniz Fenix alın ama eğer ki sizin seçiminizde önemli bir etkense kesinlikle kötü kalite bir cihaz değil.
Bu arada, ben olsam 19.7.1 yerine 19.7 alırdım, zaten çok basit Windows kurmak.
Hayır, windows olan ve olmayan laptopta fiyat farkı oluyor eğer bir yanlışım yoksa windows'u bir diske/belleğe atıp bilgisayara takarak kurulumunu yapıyoruz.

Windows olan ve olmayan üründe fiyat farkı oluyor demiştim fotoğraflara bakabilirsiniz.
Ürünlere ssd eklemiştim. :)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210208-173124_Chrome.jpg
    Screenshot_20210208-173124_Chrome.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_20210208-173113_Chrome.jpg
    Screenshot_20210208-173113_Chrome.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
Hayır, windows olan ve olmayan laptopta fiyat farkı oluyor eğer bir yanlışım yoksa windows'u bir diske/belleğe atıp bilgisayara takarak kurulumunu yapıyoruz.
Ben farklı bir şey demedim zaten? Windows kurmak basit olduğu için boşuna Windows'a boşuna para vermeyin dedim yani. Zaten deneme sürümünü dilediğin kadar kullanabiliyorsunuz.

Ben farklı bir şey demedim zaten? Windows kurmak basit olduğu için boşuna Windows'a boşuna para vermeyin dedim yani. Zaten deneme sürümünü dilediğin kadar kullanabiliyorsunuz.
Kendimi yanlış ifade etmişim kusura bakmayın.
Lütfen bu windows mevzusunu uzatmayalım.

Bir de bu önerdiğiniz üründe nasıl ssd ekleniceğine dair bilginiz var mıdır?

V19.7 Monster'daki en iyi alet. Alabilirsiniz. Alternatif olarak fenix 10TN bakabilirsiniz.
Şu da size yardımcı olabilir.

V19.7 Monster'daki en iyi alet. Alabilirsiniz. Alternatif olarak fenix 10TN bakabilirsiniz.
Şu da size yardımcı olabilir.
Teşekkürler. Monsterla ilgili olan şikayetlerden az çok haberdardım ama yinede gönderiye baktım.
Umalımda monster kalitesini biraz daha arttırsın. :)

Bir de bu önerdiğiniz üründe nasıl ssd ekleniceğine dair bilginiz var mıdır?
Kusura bakmayın yeni gördüm. Eğer Monster'ın sitesinden SSD'yi artırıyorsanız zaten SSD artırılmış bir şekilde cihaz elinize ulaşıyor. Eğer ki sonradan eklemek isterseniz aynı masaüstüne takar gibi SATA kablosunu takarak boş olan slota bağlıyorsunuz. Eğer cihazınızda HDD yoksa onun slotuna takabilirsiniz.

Geri
Yukarı