RTX 2070S oyunlarda az kullanılıyor

xwxberkay2

Decapat
Merhabalar dostlar, 1080P'de R5 3600 RTX 2070s.
Sistemimde ekran kartı kullanımı 70-80, ara sıra 90'lara çıkıyor. ne yapmalıyım?

Yanlış giden durum ne? Oyunlarda zaten o civarda kullanılır.

Çözünürlüğü 2K yapmanız lazim veya yükseltebildiğiniz tüm ayarları yükseltin aşırı derecede olmasa da darboğaz var işlemci yükseltebilirsin bütçe varsa. E-spor oyunları oynuyorsanız normal.

Çözünürlüğü 2K yapmanız lazim veya yükseltebildiğiniz tüm ayarları yükseltin aşırı derecede olmasa da darboğaz var işlemci yükseltebilirsin bütçe varsa.

Ryzen 5 3600, RTX 2080S bile besleyebilecek bir işlemci, darboğazın sebebi 1080p’den kaynaklıdır işlemciden değil, herhangi bir yükseltme yapmasına gerek olduğunu düşünmüyorum şiddetle.

Ryzen 5 3600, RTX 2080s bile besleyebilecek bir işlemci, darboğazın sebebi 1080P'den kaynaklıdır işlemciden değil, herhangi bir yükseltme yapmasına gerek olduğunu düşünmüyorum şiddetle.

Testlere baktım evet öyle tahminimce e-spor oyunları (LoL, CS,) oynadığı için değerler böyle.

CoD Warzone PUBG Forza vs.
Tam sistemin nedir?
V-sycn açık mı?
Ani takılmalar yaşıyor musun?
Msi b450 gaming plus max
R5 3600
rtx 2070s
16gb 3200mhz ram
m2 samsung ssd
arada ani takılmalar oluyor çok az
Testlere baktım evet öyle tahminimce e-spor oyunları (LoL, CS,) oynadığı için değerler böyle.
ağır oyunlardada bu şekilde oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…