RTX 2080 Ti Mining Performansı

KaanRobert

Decapat
Yer
United States, New York City, Staten Island
Daha fazla  
Arkadaşlar, RTX 2080 Ti, i9-10900K, 32 GB 3600MHz RAM'li bir sistem ile günlük 24 saat Bitcoin Mining yapılsa günlük kazanç ne kadar olur? Sadece meraktan soruyorum, bilgisayara zarar verdiğini biliyorum. Bu arada sıcaklık da 0 derecenin altında diyelim.

Mining pek tavsiye ettiğimiz bir şey değil.

Şöyle söyleyeyim: Daha ekran kartı maliyetini karşılamadan ekran kartı bozuluyor.

Benim de aklıma takıldı şimdi. Peki tek bir GPU ile değil de 10 tane falan 1060 ile yapsam daha verimli olur mu? Bu da meraktan bu arada, alabilsek zaten oyun için alırdık o da 1 tane .

Yurtdışında yaşasanız o kartla MİNİNG yapılır. Fakat burada otu FOKUNU karşılamaz.

Ayda 320 lira biraktigini hesaplayan bir site var, tabii Türkiye'nin elektrik fiyati ile hesaplamiyor bunu

Elektrik masrafını anca çıkartıyor.

Günde yaklaşık 1.8$ getirisi olur. Günde yaklaşık 0.6$ kadar elektrik yakarsınız.
Ekran kartını amorti etmesi uzun sürecektir.

Günde yaklaşık 1.8$ getirisi olur. Günde yaklaşık 0.6$ kadar elektrik yakarsınız.
Ekran kartını amorti etmesi uzun sürecektir.

En yüksek RVN - kawpow (nbminer) algoritması ile 1.36$ bırakıyor günlük.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…