RTX 2080 Ti sistemde Warzone oynarken siyah ekran

ThePhatih

Centipat
Daha fazla  
RAM
Gskill tridentz 3000mhz cl16 2x8
SSD veya HDD modeli
SSD: Samsung 970Evo 1TB nvme:2 HDD: Seagate 1TB
Ekran kartı
Msi GeForce RTX 2080Tİ Gaming Trio
Anakart
Gigabyte Z390
İşlemci
Intel I7-9700k
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımı normal seyrinde kullanıyordum. CoD Warzone oyununu oynarken bir anda bilgisayar yeniden başladı siyah ekran geldi ve fanlar tam hızda dönmeye başladı. Elimle manuel olarak kapatıp açtığımda ise sorun ortadan kalktı. Farklı oyunlarda da denedim ve bu işlem tekrarlanır hale geldi ve neredeyse oyuna başladığımda bile tekrarlanıyor. Daha sonrasında yaptığım Windows değişikliklerinden kaynaklandığını düşünerek Windows temiz kurulumu gerçekleştirdim ve sonuç aynı. Benchmark testleri gerçekleştirdiğimde ekran kartımın veya işlemcimin herhangi bir anormal sıcaklık seviyelerine çıktığını gözlemlemedim ve benchmark testleri sırasında da kapanma ve fanların fullenmesi olayı yaşanmıyor. Çözüm önerebilecek var mıdır?

Maalesef bana da aynı şey oldu Monster notebook kullanıyorum PC'yi normal bir şekilde kullanırken ekran siyah ekran oldu aygıt yöneticisindede gözükmüyor ekran YouTube'dan gördüğüm her şeyi yaptım (PC şoklama vs.) Gene olmadı garintiye vereceğim. Umarım senin canavarında düzelir

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımı normal seyrinde kullanıyordum. CoD Warzone oyununu oynarken bir anda bilgisayar yeniden başladı siyah ekran geldi ve fanlar tam hızda dönmeye başladı. Elimle manuel olarak kapatıp açtığımda ise sorun ortadan kalktı. Farklı oyunlarda da denedim ve bu işlem tekrarlanır hale geldi ve neredeyse oyuna başladığımda bile tekrarlanıyor. Daha sonrasında yaptığım Windows değişikliklerinden kaynaklandığını düşünerek Windows temiz kurulumu gerçekleştirdim ve sonuç aynı. Benchmark testleri gerçekleştirdiğimde ekran kartımın veya işlemcimin herhangi bir anormal sıcaklık seviyelerine çıktığını gözlemlemedim ve benchmark testleri sırasında da kapanma ve fanların fullenmesi olayı yaşanmıyor. Çözüm önerebilecek var mıdır?

PSU arızalanmış olabilir bu sorun bende de oluyor ama seninkinin hemen bozulacağanı sanmam PSU markası nedir?

O zaman başka bir sorun var Cooler Master çok kaliteli bir marka PSU yüksek ihtimalle arızalanmamıştır o zaman.
Temiz Windows Kurulumu yaptım sorun aynı. Benchmark Testlerinde herhangi bir sorun veya kapanma yok. Oyunlara giriş yaparken kapanıyor ve tekrar açılıp fanlar son hızda çalışıyor. Manuel olarak kapatıp açtığımda düzeliyor. İnternette dolaşabiliyorum. Eski ekran kartı driverı da DDU ile kurdum sorun devam ediyor.
O zaman başka bir sorun var Cooler Master çok kaliteli bir marka PSU yüksek ihtimalle arızalanmamıştır o zaman.
İşlemci sıcaklıkları nasıl.
İşlemci sıcaklıkları da normal.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı