RTX 2080 vs RTX 2070

FeaLLeN

Decapat
Arkadaşlar bilgisayarım için ekran kartı alacağım ve hangisi olacağına karar veremedim ve bu konuda yardımcı olur musunuz?

-RTX 2080 VENTUS MU?

-RTX 2070 ASUS ROG STRİX Mİ?

İnternette biraz bakındım ama baktığım çoğu yerde 2070, 2080'den daha fazla perfonmans gösteriyor sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar bilgisayarım için ekran kartı alacağım ve hangisi olacağına karar veremedim ve bu konuda yardımcı olur musunuz?

-RTX 2080 VENTUS MU?

İnternette biraz bakındım ama baktığım çoğu yerde 2070, 2080'den daha fazla perfonmans gösteriyor sizce ne yapmalıyım?
Bilgisayarının işlemci güç kaynağı ve ram bilgilerini verirsen yardımcı olabilirim.

-RTX 2080 VENTUS MU?

RTX 2080 bence daha iyi 1080Ti performansında olduğu için daha uzun götürecektir ayrıca Ray tracing çekirdekleri de daha fazla

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı