Çözüldü RTX 3070 VISION OC 8G ReSize BAR BIOS seçimi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gripex

Kilopat
Yer
Niffelheim
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izledikten sonra bende yapmaya karar verdim ama 3 tane farklı BIOS var. Hangisini indirmem gerekiyor? F3-F12-F21 arasında.

Çözüm
Bir sorum daha olucaktı bu işlemi diyelimki yaptık, bilgisayara format attıktan sonra tekrar yapmamıza gerek var mı?
Site üzerinden F12 versiyonunu indirip deneyebilir misiniz ?

Binary Input Output System(BIOS) dediğimiz sistem anakartın PCB'sine CMOS adlı bir devre elemanında gömülüdür.

Format atmak gibi sistem verilerine müdahale edilen işlemlerde silinmez, aynısı ekran kartı içinde geçerli diye biliyorum.
GPU-Z programını indirip, dediğim yere bakabilir misin ?

Adsız.png2.png

Bir sorum daha olucaktı bu işlemi diyelimki yaptık, bilgisayara format attıktan sonra tekrar yapmamıza gerek var mı?

Binary Input Output System(BIOS) dediğimiz sistem anakartın PCB'sine CMOS adlı bir devre elemanında gömülüdür.

Format atmak gibi sistem verilerine müdahale edilen işlemlerde silinmez, aynısı ekran kartı içinde geçerli diye biliyorum.

Çözüm

Son durum bu şekilde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    20,2 KB · Görüntüleme: 100

Geri
Yukarı