RTX 3050 - 3060 laptoplar ne kadar eder?

armat

Picopat
Yer
amsterdam
Merhaba,
Bir araştırma için şu özelliklere sahip bir laptopun kaç para edeceği ve modelleri merak ediyorum, buna göre bir karşılaştırma yapacağım:

Ekran.
* 500 nit parlaklık.
* 1 milyar veya daha fazla renk desteği olmalı.
* PPI değeri en az 200px.
* IPS 15 inç.

Kasa ve pil.
* Alüminyum ve kaliteli olmalı.
* Genel PC'ler fişe takılı kullanılıyor ama bataryası günü kurtarmalı 10 saat falan kullanılmalı kendi başına.

Gücü.
* 8 RAM en az / 16 civarı.
* En az 256 GB SSD.
* 12. nesil Intel dengi işlemci.
* Ekran kartı ise 3050 - 3060 denkleri falan / daha fazlası da olabilir.

Merhaba,
Bir araştırma için şu özelliklere sahip bir laptopun kaç para edeceği ve modelleri merak ediyorum, buna göre bir karşılaştırma yapacağım:

Ekran.
* 500 nit parlaklık.
* IPS 15 inç.

Kasa ve pil.
* Genel PC'ler fişe takılı kullanılıyor ama bataryası günü kurtarmalı 10 saat falan kullanılmalı kendi başına.

Gücü.
* En az 256 GB SSD.

Hocam markada önemli ama.

Merhaba,

Ekran.
* 500 nit parlaklık.
* IPS 15 inç.

Kasa ve pil.

Gücü.
* En az 256 GB SSD.

12.nesil Intel işlemci ile pilde 10 saat çalışabilen 15 inçlik bir laptop bulduğunuz zaman beni haberdar etmeyi sakın unutmayın.

İsteklerinizi genel olarak bu karşılıyor fakat fiyatına göre önerir miyim? Önermem.

Hocam markada önemli ama.
Herhangi bir marka olabilir.

12.nesil Intel işlemci ile pilde 10 saat çalışabilen 15 inçlik bir laptop bulduğunuz zaman beni haberdar etmeyi sakın unutmayın.
12.nesil dengi bir işlemcili ve 15 saat pil sunan bir laptop var. zaten onun dengi başka bir laptop var mı, o fiyata değer mi diye piyasaya bakmak istedim.

Kral her şey okey ama bataryasi o kadar uzun giden bulmak zor ve o ozelliklerde bir bilgisayar zor bulunur.
Dediğim gibi :D Zaten var.

İsteklerinizi genel olarak bu karşılıyor fakat fiyatına göre önerir miyim? Önermem.

İyiymiş. Asus Vivobook Pro 15 da var ama dediğiniz daha iyi.

Geri
Yukarı