RTX 3050 ekran kartını nerede satabilirim?

Enes_Kayikji

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, benim RTX 3050 ekran kartım var satmak istiyorum. Modelini yazıyorum Asus GeForce RTX 3050 Phoenix 8GB GDDR6 128Bit Nvidia Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Asus GeForce RTX 3050 Phoenix 8GB GDDR6 128Bit Nvidia Ekran Kartı en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da model bu. Nereden nasıl satabilirim? kutusu yok internetten bu ekran kartının kutusunu satın alabilir miyim? buradan alıcı varsa buradan da satabilirim. Ayrıca kaç para eder? ekran kartını ilk 8.09.2022 17:44'te kullanmaya başladım ona göre hesaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartın kutusuna ihtiyacın yok dostum. Dolap, sahibinden ve letgo'ya ürünü koy. Piyasa araştırması yap ve ona göre uygun bir fiyat yaz. Mesela piyasa ortalaması 5000 tl ise 4900'den koysan hemen satarsın gibime geliyor.

Satarken yüzyüze satmanı tavsiye ederim. Dolap gibi yerlerden satarsan arada trendyol oluyor. Ürün iade hakları vs gibi durumlar işin içine giriyor. Ama letgo veya sahibinden üzerinden yüzyüze satarsan hem komisyon ödemezsin hemde kuryedir paranın yatırılmasıdır beklemezsin.

Kartın kutusuna ihtiyacın yok dostum. Dolap, sahibinden ve Letgo'ya ürünü koy. Piyasa araştırması yap ve ona göre uygun bir fiyat yaz. Mesela piyasa ortalaması 5000 TL ise 4900'den koysan hemen satarsın gibime geliyor.

Satarken yüz yüze satmanı tavsiye ederim. Dolap gibi yerlerden satarsan arada Trendyol oluyor. Ürün iade hakları vs gibi durumlar işin içine giriyor. Ama Letgo veya sahibinden üzerinden yüz yüze satarsan hem komisyon ödemezsin hem de kuryedir paranın yatırılmasıdır beklemezsin.

Bunu satıp 3060 Ti almayı planlıyordum fakat 5 bin TL pek bir faydası yok. Abime veririm o zaman teşekkürler.

Geri
Yukarı