RTX 3050 fiyatı

249 dolar gümrük vergisini (eğer AB'den gelirse %18 AB dışından gelirse %20'si yapar) %20, KDV'sini %18 olarak alırsak 343 dolar gibi bir fiyat yapıyor, 343 dolar bugünkü kur ile (13,55) 4,648TL yapıyor. Bunun kâr payını da üstüne katarsak en az 5,700 veya 6000TL gibi bir fiyata satılır diye düşünüyorum.

Vatan MSI Ventus X2 RTX 3050'yi 4489 TL'den listelemiş. NVIDIA önerilen fiyat olarak 249 dolar diyor. Sizce Vatan bu fiyata satar mı?

Tamamen reklam amaçlı Bu fiyata satacağını zannetmiyorum Hatta satmaz bile Sadece milleti heyecanlandırıyor lar teşvik ediyorlar siteye kaç kişi tıklayarak bakmış amaç için peşinde koşuyorlar Yoksa bu fiyata satmazlar zaten yüksek fiyata bile saat salar alabilen var alamayan var tamamen milleti teşvik ediyorlar dünya kadar ekran kartı çıkardılar alan olmadıktan sonra ekran kartları çıkarsalar ne olacak Tamam durumu iyi olanlar üç beş kişi veya birçok kişi alabilir Ee alamayanlar ne olacak o yüzden böyle oyunlara Ben şahsen gelmem o kadar yüksek ekran kartına o kadar para verecek halim yok enayi değilim o kadar para kolay çıkmıyor durumu iyi olanlar alabilir benim sokağa atacak param yok Tamamen reklam amaçlı yapıyorlar siteye kaç kişi bakacak kaç kişi tıklayarak bakmış bunu peşindeler

Vatan MSI Ventus X2 RTX 3050'yi 4489 TL'den listelemiş. NVIDIA önerilen fiyat olarak 249 dolar diyor. Sizce vatan bu fiyata satar mı?

Satmaz vatan KDV, gümrük vergisi, lojistik, ÖTV ekler ve kendi karını ekler tahmini fiyat 7 bin ile 8 bin olur kimse hayal kurmasın 4 ve 5 bin arası olursa diğer ekran kartı fiyatları iner RTX 3060 içinde böyle denmişti fiyatı 9 binden satışa sunuldu bazıları sistem halinde satışını yaptı.

Yeni konular

Geri
Yukarı