RTX 3050 sistem Hogwarts Legacy kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Tamam hocam ben can you run it diye bir site kullanıyordum da orada VRAM 8 GB gerekli önerilen için demişti o yüzden korktum

Vallahi hocam Cyberpunk'ta 25 FPS aldı ne bileyim bir şey oluştu bende

Genelde tüm oyunlarda sistem gereksinimleri tam doğru olmuyor. Bir bakıyorsun adam 1080 ekran kartı istiyor ama 1050 çok iyi çalıştırıyor. En en garantisi indirip denemek oluyor, dene olmazsa silersin düz mantık :D

Laptop kullanıyormuşsun yeni gördüm, oyun oynarken şarj takılı oyna eğer bilmiyorsan

Tamam hocam ben can you run it diye bi site kullanıyodum da orda VRAM 8 gb gerekli önerilen için demişti o yüzden korktum

Valla hocam cyberpunkta 25 fps aldı ne biliyim bi şey oluştu bende
VRAM ayarları ultra yapmadığınız sürece pek önemi yok. 4 VRAM aşağı yukarı orta-yüksek ayarlara tekabül eder. Yani ultra da açmadığınız sürece VRAM kurtaracaktır. Mesela ben de 3050 Mobile kullanıyorum 6 VRAM isteyen Doom Eternal'da bile Yüksek ayarlar 120 FPS alıyorum. VRAM'e bu kadar takılmayın.

Tamam hocam ben can you run it diye bi site kullanıyodum da orda VRAM 8 gb gerekli önerilen için demişti o yüzden korktum

Valla hocam cyberpunkta 25 fps aldı ne biliyim bi şey oluştu bende
Cyberpunk farklı. O oyunu açmak her sistemin harcı değil. Ben Cyberpunk'dan nefret ettiğim için hiç oynama isteği duymadım o yüzden sıkıntı değil benim için.

VRAM ayarları ultra yapmadığınız sürece pek önemi yok. 4 VRAM aşağı yukarı orta-yüksek ayarlara tekabül eder. Yani ultra da açmadığınız sürece VRAM kurtaracaktır. Mesela ben de 3050 Mobile kullanıyorum 6 VRAM isteyen Doom Eternal'da bile Yüksek ayarlar 120 FPS alıyorum. VRAM'e bu kadar takılmayın.

Cyberpunk farklı. O oyunu açmak her sistemin harcı değil. Ben Cyberpunk'dan nefret ettiğim için hiç oynama isteği duymadım o yüzden sıkıntı değil benim için.
tamamdır hocam sağolasın. bizim iş biraz balığa hendek atlatmak öyle miydi o deyim onun gibi olmuş hogwarts legacy kaldırmasına sevindim oynayalım bakalım

Geri
Yukarı