RTX 3050 Ti Red Dead Redemption 2 tüm grafik ayarlarında FPS aynı

İşletim sistemi
Windows 11

abyss1

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
RTX 3050 Ti
Yaklaşık altı ay önce oyuna yeni giriş yapmıştım. 4-5 saat oynadıktan sonra grafiklerini beğenmeyip Ultra ayarlara çektim. Çekmemle beraber FPS sorunu almaya başladım.
Ultrada 20 FPS, yüksekte 20 FPS, ortada yine 20 FPS düşükte de 20 FPS. Sistemimin de o kadar güçsüz olduğunu düşünmüyorum ki Ultra açmadan önce gayet akıyordu oyun. Oyunu sildim geri yükledim yine değişen bir şey olmadı. (Türkçe yamalı oyun.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık altı ay önce oyuna yeni giriş yapmıştım. 4-5 saat oynadıktan sonra grafiklerini beğenmeyip Ultra ayarlara çektim. Çekmemle beraber FPS sorunu almaya başladım.
Ultrada 20 FPS, yüksekte 20 FPS, ortada yine 20 FPS düşükte de 20 FPS. Sistemimin de o kadar güçsüz olduğunu düşünmüyorum ki Ultra açmadan önce gayet akıyordu oyun. Oyunu sildim geri yükledim yine değişen bir şey olmadı. (Türkçe yamalı oyun.)

Şarj aleti takılı mı?

Bu tarz problemler genelde çok yaşanıyor Geforce experience üzerinden optimum ayarlara getirip dener misin.

Bu sefer de her açtığımda reboot restrat yazıyor tekrar başlatıyorum yine aynısı oluyor safe mod yaptığımda da en kötü ayarlarda açıyor. Bir ayarı değiştirdiğimde de oyun kendini kapatıyor tekrar başlatıyor sanki hiç değiştirmemişim gibi yine en kötü grafiklerde açıyor.
Oyunu ordan açma experience dan oyuna gelip ayrıntılara bas daha donra ingiliz anahtarına bas orada bir kaydırmalı kısım açılacak onu ortalara çekip onayla daha sonra oyunu nereden aldıysan ordan girip dene belki çözülür.

Geri
Yukarı