RTX 3050 vs RX 6600

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1-2 oyun dışında 1660S'den geride. 2-3 FPS'i takıntı yapan adam için bence iyi bir fark sayılır :) fakat +2 GB VRAM avantaj sayılır.
1660 Ti konsunda bir şey diyemiceğim çünkü adamakıllı test videosu bulamadım ama GTX1660S'den önde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Achlyis resmen 1660 gücünde kart ve 6 bin TL'ye satılıyor, o da iyiymiş.
RTX algısı fazla abartılıyor ülkede.

1660 Ti konsunda bir şey diyemiceğim çünkü adamakıllı test videosu bulamadım ama GTX1660S'den önde.

Fiyat da 100 TL'lik fark varsa 3050 alınır ama aşarsa değmeyeceğini düşünüyorum.

RTX algısı fazla abartılıyor ülkede.

Fiyat da 100 TL'lik fark varsa 3050 alınır ama aşarsa değmeyeceğini düşünüyorum.
3050 alınır demiyorum zaten. 4,5K'den yukarı fiyata sıfır olarak alınması mantıksız. Sadece kendimde 3050 kullandığım için ezdirmeyim dedim kartı. 😀

@Achlyis bir de AMD'nin zamanında yaşadığı sorunlardan dolayı AMD'yi çok yere gömüyorlar da anlamsız yere gömüldüğünü düşünmekteyim.
Ben şuan 1650 D6 kullanıyorum, sarı sitede ilana verdim, parasını alınca 2. el 1660 Ti alacağım gibi görünüyor. O fiyatlarda 6600 olsa düşünmeden alırım.

500 ve 5000 serisi AMD'nin batış hikayesiydi fakat RX 6600 tüm zararı tek başına kapatmaya yetecek kadar güzel bir karttı bence.

3050 alınır demiyorum zaten. 4, 5K'den yukarı fiyata sıfır olarak alınması mantıksız. Sadece kendimde 3050 kullandığım için ezdirmeyim dedim kartı. 😀

1050 gibi de olabilirdi belki 3050 😆 en azından alanın işini görebiliyordur ne kadar fiyatını hak etmese de.

Yeni konular

Geri
Yukarı