RTX 3050'nin Vatan'da 8000 TL olması

Kriz üstüne kriz derken fiyatlar gerçekten alınamayacak seviyelere geldi. Korkarım bundan sonra da bu fiyatlar asla düşmeyecek.

Çok değil, 2 yıl öncesine kadar 8 bine iyi sistemler toplanabilirken şu an 8 bine sadece ekran kartının olması gerçekten çok üzücü bir durum.

Çok değil, 2 yıl öncesine kadar 8 bine iyi sistemler toplanabilirken şu an 8 bine sadece ekran kartının olması gerçekten çok üzücü bir durum.
Aynen öyle. Şu anlık 8500 bütçem var. Sadece ekran kartı ve anakartı alabiliyorum.

Stok yokken 4500 TL'ydi daha ilk gün dedim stoğa gelir gelmez fiyatı şak diye şişirecekler.
Klasik vatan.
Aynen oyle pazar oluşturmak için fiyatlar bi şekilde dediğimizde herkes dua etmişti en azından 6000 olsun diye ama maalesef. Boyle olacağı belliydi.

Kartda DLSS ve RTX bulunmakta ve fiyat uçuk ama zaten ülkemizde bu fiyat normal gibi geldi.

İyi ki bunu beklemeyip 10.999 TL'ye 3060 almışım.

Yazık.

Ne bekliyordunuz bu firmalar 4000-5000 TL'den mi satışa çıkaracaklardı burası Türkiye arkadaşlar uyanın artık bu ekonomik koşullarda yüksek teknoloji ithal üstüne global üretim sorunu olan bir ürünü uyguna bulamazsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…