RTX 3060 düşük FPS veriyor

Aynı yerdemi oldu yoksa haritada gezdiniz mi?

Gorevleri yapiyordum sonra 2 tane ATI suruyorduk nehir yesillik falan vardi orada dustu.

Virus falan olacagini sanmiyorum disk okuma %0 dumduz darbogaz olmus kasabaya indi dagdan bayirdan muhtemelen...

Darbogaz yapacak bir parca yok yapsada yuzde 1 2 falan yapar Samsung 980 EVO TB.

Bunları indirip tam tarama yapın hocam.

1659264059653.png

Buyurun hocam.

Son düzenleme:
Nasıl yapabılırırm?

Nasıl yapabılırırm?
RDR2'de ultra ayarlarda eğer su fiziğinide fullediysen fps in düşmesi gayet normal sen nehirlerin orda demişsin nehirlerde düşmesi ayarlardan su fiziğini kısarsan farkı görürsün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk başta bu sorunları bende yaşadım bilgisiyarda sorun var sandım ayarlarla 4 5 saat geçirince normal olduğunu anladım bu kadar korkmanıza gerek yok.

RDR2'de Ultra ayarlarda eğer su fiziğini de fullediysen FPS'in düşmesi gayet normal sen nehirlerin orada demişsin nehirlerde düşmesi ayarlardan su fiziğini kısarsan farkı görürsün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk başta bu sorunları bende yaşadım bilgisayarda sorun var sandım ayarlarla 4 5 saat geçirince normal olduğunu anladım bu kadar korkmanıza gerek yok.

Cıdden bundan dolayıysmıs su grafıgını kısınca duzeldı sağ olun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı