RTX 3060 FiveM'de kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 10

Mematibaş1

Centipat
Daha fazla  
RAM
3200Mhz Gskills 8x2 Ram
Ekran kartı
Msi Ventus 3060 2xoc
Anakart
MSI H610M-E
İşlemci
İ512400F
FiveM'de 350 çeken bir sunucuda ortalama kac FPS almam lazım? Ya da FiveM'de ortalama kac FPS yeterlidir. Siz oynarken ne değerler alıyorsunuz? Ortalama kac FPS'te oynuyorsunuz? Aylardır bununla uğraşıyorum bir sorun var diye servise gönderdim PC'yi.

Hocam internette testleri var daha detaylı bir şekilde oradan inceleyebilirsiniz ama sonuçlar üzmez emin olun kasmadan rahatça oynarsınız

FiveM'de 350 çeken bir sunucuda ortalama kac FPS almam lazım? Ya da FiveM'de ortalama kac FPS yeterlidir. Siz oynarken ne değerler alıyorsunuz? Ortalama kac FPS'te oynuyorsunuz? Aylardır bununla uğraşıyorum bir sorun var diye servise gönderdim PC'yi.

Kanka yerinden yerine değişiyor bende 3060 kullanıcıyım ve FiveM oynuyorum FPS sabitlemesini kaldırırsan Max 120FPS görürsün arada 50ye kadar bile düşebilir bu dediğim FPS değerleri 100 kişilik bir sunucu için geçerli ama Full grafikler

Ben Ryzen işlemci kullandığım için 150 160 civarı görüyorum. Siz aşağı yukarı 200 220 arası alırsınız default ayarlarda.

Ben Ryzen işlemci kullandığım için 150 160 civarı görüyorum. Siz aşağı yukarı 200 220 arası alırsınız default ayarlarda.

Bende 5 5600 var 3060 12 GB versiyonu var Full grafikte o kadar görmüyorum sizin bu aldığınız FPS değerleri hangi grafikler için geçerli ve kaç kişilik bir sunucuda geçerli?

FiveM GTA Online altyapısını kullandığından dolayı optimizasyonu GTA'nın Story moduna göre daha kötüdür. Bir de işin içine 100+ oyuncu girince optimizasyon daha da kötü etkilenir. Çim kalitesi gibi ayarları en yüksekte kullanıyorsanız eğer özellikle dağlık bölgelere gittiğinizde çok fazla FPS drop yersiniz. Mesela RAGE:MP'de GTA Story'nin altyapısını kullanıyor ondan dolayı FiveM'den daha fazla aktif oyuncu olmasına rağmen optimizasyonu daha iyi oluyor. Yani servislik bir durum yoktur muhtemelen.

Bende 5 5600 var 3060 12 GB versiyonu var Full grafikte o kadar görmüyorum sizin bu aldığınız FPS değerleri hangi grafikler için geçerli ve kaç kişilik bir sunucuda geçerli?

Bozrp de. En düşük ayarlarda o kadar alıyormuşum. Default ayarlarda zannediyordum. Kusura bakma.

Geri
Yukarı